Track Cycling Challenge (UCI class-1)

De organisatie van de ‘Track Cycling Challenge’, een UCI class-1 event dat 16 en 17 dec.  in het Zwitserse Grenchen wordt gehouden maakte deze week reeds de deelnemers aan de ‘Kurzzet’ en endurache onderdelen bekend.
Onderstaand de indrukwekkende lijst sprinters en sprintsters die aan de onderdelen sprint en keirin deelnemen. 
(later meer omtrent de endurance deelnemers)
 
de Pool Mateus Rudyk begint volgens de startlijst als laatste aan de 200 meter kwalificatie 
Heren ‘Kurzzeit’
1. Matej Boshuslavek (Cze)
3. Matej Hytych (Cze)
4. Mattia Predomo (Ita)
5. Jakub Malasek (Cze)
6. Joachim Ritter (Den)
7. Jakub Vajbar (Cze)
8. Danny Werner (Ger)
9. Johannes Lodewyk Myburch (RSA)
10. Norbert Szabo (Hun)
11. Nik Schröter (Ger)
12. Jasper van den Ende (Ned)
13.Mitchell Sparow (RSA)
14. Uduard Zalar (Slo)
15. Paul Groß (Ger)
16. Paul Schippert (Ger)
17. Henric Hackmann (Ger)
18. Dominik Topinka ( Cze)
19. Balint Csengol (Hun)
20. Daniele Napolitano (Ita)
21. James Hedgcock (Can)
22. Patryk Rajkowski (Pol)
23. James Bunting (Gr-Br)
24. Jakub Šťastný (Cze)
25. Robin Wagner (Cze)
26. Hayden Norris (Gr-Br)
27. Daniel Rochna (Pol)
28. Willy Leonard Weinrich (Ger)
29. Ryan Dodyk (Can)
30. Jean Spies (RSA)
31. Marc Jurczyk (Ger)
32. Sandor Szalontay (Hun)
33. Rafal Sarnecki (Pol)
34. Nick Wammes (Can)
35. Martin Čechman (Cze)
36. Jai Angsuthasawit ( Tha)
37. Maximilian Dörnbach (Ger)
38. Jaïr Tjon En Fa (Sur)
40. Mateusz Rudyk (Pol)
Dames ‘Kurzzeit’
1. Anna Slosharek (Ger)
2. Michaela Poulová (Cze)
3. Lara Jäger (Ger)
4. Anna Jarboniková (Cze)
5. Clara Schneider (Ger)
6. Natalie Miksanikov (Cze)
7. Stella Müller (Ger)
8. Katerina Peterková (Cze)
9. Blaine Ridge Davis (Gr-Br)
10. Jackie Boyle (Can)
11.Nikola Wielkowska (Pol)
12. Millicent Tanner (Gr-Br)
13. Lowri Thomas (Gr- Br)
14. Stephanie Lawrence (USA)
15. Marlena Karwacka (Pol)
16. Oleksandra Lohviniuk (Ukr)
17. Nikola Sibiak (Pol)
18. Veronika Jarboniková (Cze)
19. Orla Walsh (Irl)
20. Alessa-Cationa Pröpster (Ger)
21. Helena Casas (Spa)
22. Paulina Petri (Pol)
23. Urszula Los (Pol)
24. Miriam Vece (Ita)
25. Olena Starikova (Ukr)