‘The Next Generation’- dag 2

  de Noor Felix Ørn-Kristoff, hier in tweede positie, maakte veel indruk
Zaterdagochtend, de tweede dag van de junioren contest genaamd ‘The Next Generation’ werd het programma in Omnisport Apeldoorn al om 9.30 uur gestart met de individuele achtervolging voor heren junioren met maar liefst 32 deelnemers. De individuele achtervolging voor dames werd zondagochtend verreden.
Aan het event namen dit jaar 12 landen England – Germany – Netherlands – Norway – Belgium – Canada – Czech Rep. – Denmark – France – Poland – Scotland en Wales deel met in totaal 127 junioren.
Naast de groepswedstrijden elimination – puntenkoers en scratch werden zaterdag ook de ‘Kurzzeit’ onderdelen sprint en time trial verreden.
De sprint, de 200 meter kwalificatie ritten waren vrijdag afgewerkt, werd in poules van drie verreden met na iedere serie promotie en degradatie.
Heren individual pursuit 
1. Bruno Kessler (Ger) 3.11,652
2. Titouan Fontane (Fra) 3.13,800
3. Milan Van Den Haute (Bel) 3.14,263
     Milan Van Den Haute (Bel) won met veel bravour zijn elimination race  

Heren elimination
1. Milan Van Den Haute (Bel)
2. Sam Fischer (Wal)
3. Ben Micheal Wiggins (Eng)

Heren elimination
1. Jed Smithson (Eng)
2. Titouan Fontaine (Fra)
3. Jonathan Lebreton (Fra)

Heren elimination
1. Matthwe Stephen Brennan (Eng)
2. Noah Wulff (Den)
3. Richard Leu (Ger)

 

Dames puntenkoers
1. Cat Ferugon (Eng) 13 pts
2. Nora Linton (Can) 13 pts
3. Erin Boothman (Sct) 8 pts

Dames puntenkoers
1. Isabel Molly Sharp (Eng) 13 pts
2. Ida Dam Fiala (Den) 11 pts
3. Maria Klamut (Pol) 10 pts

          Ben Micheal Wiggins (Eng) toonde zijn kwaliteiten in  de puntenkoers

Heren puntenkoers
*1. Ben Micheal Wiggins (Eng) 37 pts
2. Pablo Laruelle (Fra) 23 pts
3. Ashlin Barry (Can) 18 pts
*later meer

Heren puntenkoers
1. Jed Smithson (Eng) 29 pts
2. Titouan Fontaine (Fra) 20 pts
3. Noah Wulff (Den) 18 pts

Heren puntenkoers
*1. Felix Ørn-Kristoff (Nor) 38 pts
2. Conrad Haugsted (Den) 37 pts
3. Ahron Dick (Sct) 26 pts
* later meer

 

Dames scratch
1. Sina Temmen (Ger)
2. Cat Ferguson (Eng)
3. Clémence Chereau (Fra)

Dames scratch
1. Carys Isobel Lloyd (Eng)
2. Holly Ramsey (Eng)
3. Isabel Molly Sharp (Eng)

Dames scratch
1. Melanie Dupin (Fra)
2. Esther Wong (Eng)
3. Awen Roberts (Eng)

Heren scratch
1. Felix Ørn- Kristoff (Nor)
2. Nicolas Aernouts (Bel)
3. Antoine Capelle (Fra)

Heren scratch
1. Milan Van Den Haute (Bel)
2. Noah Wulff (Den)
3. Mathijs van Strijthem (Bel)

Heren scratch
1. Jed Smithson (Eng)
2. Conrad Haugsted (Den)
3. Bruno Kessler (Ger)

Dames tempo race 5 km
1. Clémence Chereau (Fra) 8 pts
2. Cat Ferguson (Eng) 3 pts
3. Luca Vierstraete (Bel) 2 pts

Dames tempo race 5 km
1. Isabel Molly Sharp (Eng) 7 pts
2. Hélène Hesters (Bel) 3 pts
3. Holly Ramsey (Eng) 2 pts

Heren sprint
1. Colin Rudolph (Ger)
2. Jakob Vogt (Ger)
3. Luca Nissel (Ger)

Heren 1 km I.T.T.
1. Jakob Vogt (Ger)1.03,595
2. Nolan Huysmans (Bel) 1.03,690
3. Milan Van Den Haute (Bel) 1.04,339

 

Dames sprint
1. Geogette Viorica Rand (Eng)
2. Anastasi Kuniß (Ger)
3. Marie Louisa Drouode (Fra)

Dames 500 meter I.T.T.
1. Georette Viorica Rand (Eng) 36,328
2. Anna Whitworth Hay (Eng) 36,575
3. Marie Louise Drouode (Fra) 36,755