Russen trokken massaal naar Belarus


podium dames team pursuit
Vanaf donderdag 12 mei tot en met vandaag wordt op de wielerbaan van de Minsk Arena het ‘Open kampioenschap van Belarus’ gehouden.
De beste Russische baanrenners nemen (noodgedwongen!) aan het kampioenschap deel.
Opmerkingen:
– het Russisch viertal dat de team pursuit won was veel sneller dan het Australisch kwartet dat in Milton zegevierde in 3:56,042
- De Russische dames team sprint waren een fractie sneller (47,411) dan Nederland dat zilver in Milton behaalde (47,421)
- Yana  Tyshchenko zou met haar tijd van 33,436 op de 500 meter I.T.T. zilver behaald hebben in Milton
- onze uitslagen zijn niet volledig
- indien niet vermeld is de nationaliteit Russisch
- iedere vergelijking van tijden zegt veel maar niet alles

Yauheni Karaliok (Blr), tweevoudig wereldkampioen scratch, was ook ditmaal de snelste

Heren team pursuit
1. Lev Gonov – Gleb Syritsa – Egor Igoshev – Ivan Novoldsky 3:52,834
2. Ivan Smirnov – Nikita Bersenev – Vlas Shichkin – Ilia Schegolkov 3:55,351

Heren individuele achtervolging
1. Lev Gonov 4:09,849
2. Alexander Evtushenko 4.13,946
3. Gleb Syritsa 4:15,716

Heren sprint
1. Mikhail Yakovlev
2. Denis Dmitriev
3. Ivan Gladyshev

Heren team sprint
1. Pavel Yakushevskiy – Dmitry Nesterov – Alexander Dubchenko 44,205
2. Ivan Gladyshev – Danila Burlakov – Nikita Kalachnik 44,406

Heren 1 km I.T.T.
1. Artsiom Zaitsau (Blr) 1:01,741
2. Aliaksandr Hlova (Blr) 1:02,402
3. Anton Konon (Blr) 1:03.879

Heren scratch
1. Yauheni Karaliok (Blr)
2. Denis Denisov
3. Sergey Rostovtsev

Heren puntenkoers
1. Mark Kryuchkov 47 pts
2. Sergey Malnev 34 pts
3. Ilia Schegolkov 32 pts


succes was er voor Anna Terekh die de puntenkoers (foto podium) en individual pursuit won
 

Dames team sprint
1.Yana Tyshchenko – Alina Lysenko – Anastasiia Voinova 47,411
2. Natalia Antonova – Ekaterina Gnidenko – Serafima Grishina 48,041

Dames sprint
1. Alyna Lysenko
2. Anastasiia Voinova
3. Yana Tyshchenko

Dames 500 meter I.T.T.
1. Yana Tyshchenko 33,436
2. Natalia Antonova 33,654
3. Alina Lysenko 34,191

Dames individual pursuit
1. Anna Terekh (Blr) 3:33,720
2. Valeria Valgonen (Rus) 3;37,737
3. Alina Moiseeva (Rus) 3;38,239

Dames scratch
1. Diana Klimova 
2. Daria Malkova
3. Inna Abaidullina 
4. Ina Savenka (Blr)

Dames puntenkoers
1. Anna Tereh (Blr) 35 pts
2. Gulnaz Khatuntseva 32 pts
3. Diana Klimova 20 pts