Rudyk en Hinze  de beste sprinters in ‘GP von Deutschland’


podium heren ‘Großer Preis von Deutschland’ im Sprint (UCI class-1)

De Pool Mateusz Rudyk en wereldkampioen Emma Hinze (Ger) zijn de winnaars van de eerste dag van ‘Grosser Preis von Deutschland’ im Sprint te Cottbus
Rudyk was al de snelste in de kwalificatie (10,010) voor de verrassende Colombiaan Cristian Ortega (10,063) Hoewel Stefan Botticher slechts als zesde in de kwalificatie eindigde (10,133)  maakte hij gebruik van zijn ervaring, maar verloor in de finale van de Pool.

Wat het damesevenement betreft, ging de finale zoals verwacht tussen de twee grote Duitse sprintsters, Emma Hinze en Lea Sophie Friedrich.
De dag werd afgesloten met de keirin voor de junioren heren en dames.
De Italiaan Mattia Predomo won de competitie bij de heren, de winst bij de dames was voor de Duitse Stella Muller.

De tweede en tevens laatste dag staat in het teken staan van elite keirin en junior sprint, hoewel ook de I.T.T. voor elite (500 meter/kilometer) in de ochtendsessie op het programma staat.


podium dames sprint 31ste ‘Grand Prix van Duitsland’ (UCI class-1)

Heren 200 meter qualifying
1. Mateusz Rudyk (Pol) 10,010
2. Christian Davidi Ortega (Col) 10,063
3. Anton Höhne (Ger) 10,075

Heren sprint
1.   Mateusz Rudyk (Pol)
2.   Stefan Bötticher (Ger)
3.   Maximilian Dörnbach (Ger)
4.   Santiago Ramirez (Col)
5.   Christian Davidi Ortega (Col)
39. Lars Romijn (Ned)
47. Tony Boon (Ned)
52. Jasper van den Ende (Ned)

 

Dames 200 meter qualifying
1. Emma Hinze (Ger) 10,888
2. Lea Sophie Friedrich (Ger) 10,937
3. Pauline Grabosch (Ger) 11,000

Dames sprint
1.   Emma Hinze (Ger)
2.   Lea Sophie Friedrich (Ger)
3.   Martha Bayone (Col)
4.   Urszula Los (Pol)
5.   Paulina Petri (Pol)
18. Ruby Huisman (Ned)
19. Kimberly Kalee (Ned)


Mattia Predomo en Marcin Marciniak waren onlangs al succesvol tijdens de 1e Lauf van de ‘Branderburger Sprinter Cup’
Heren junioren keirin
1. Mattia Predomo (Ita)
2. Marcin Marciniak (Pol)
3. Francisco Anders Jaramillo (Col)
10. Runar de Schrijver (Bel)
19. Tjorven Mertens (Bel)
25. Emilio Criel (Bel)
Dames junioren keirin
1.   Stella Müller (Ger)
2.   Anna Jaborníková (Cze)
3.   Natálie Mikšaníková (Cze)
7.   Julie Nicolaes (Bel)
17. Zoë Wolfs (Bel)