Robbe Ghys doet, na de madison, vreemde uitspraken

   emotionele Robbe Ghys doet ons inziens  ongepaste uitspraken!  

Robbe Ghys : « Je préfère finir 4e que 2e derrière les Néerlandais »
Terwijl ze wereldkampioen konden worden door de laatste sprint van de mdison te winnen, eindigden de Belgen Robbe Ghys en Lindsay De Vylder in Glasgow niet eens op het podium.
Een ‘ tragische’ uitkomst voor het Belgische duo dat meer dan de helft van het evenement aan de leiding reed.
Vooral voor Robbe Ghys is deze pil maar moeilijk te slikken. Hij sloeg van frustratie zijn stuur bijna in twee hebben we kunnen zien.
“Aan de ene kant eindig ik liever 4e dan 2e achter de Nederlanders die er alles aan deden om ons te laten verliezen.
Opmerking onzerzijds: de madison drie keer bekeken maar dit is een opmerking van  gefrustreerde verliezer 
   Bovenstaand gebaar hadden we van de Belgen ook niet verwacht na de           mokerslag die de Nederlanders uitdeelden

We misten dat beetje frisheid in de laatste sprint. Het doet pijn om alles zo te verliezen”. Inderdaad Robbe Ghys; “Op het einde laten we ons gewoon flikken door die Hollanders” Een uitspraak die de renner later nog nuanceert. “Ze flikken ons door ons te kloppen in ons eigen spel, door hard te rijden op het juiste moment. Al blijft het duo ook wel acrobaten die een stunt op het randje niet schuwen.”

Opmerking; de titel is geheel voor onze rekening