Results ‘3 Jours d’Aigle’ – second day

 
de winnaar van de UCI class-1 scratch Benjamin Thomas (Fra)
Vrijdagavond, de tweede dag van het UCI class-1 event  ‘3 Jours d’Aigle’ (29 sept. t/m 1 okt.) stond er voor de heren elite in het kader van de ‘3-daagse’ een madison van 30 km (geen UCI class-1) op het programma. De finale heren individuele achtervolging staat voor de laatste avond geprogrammeerd evenals o.a. een afsluitende madison van 40 km
    
Brian Megens reed in de kwalificatie een tijd van 4.17,198            

Heren scratch 15 km class-1
1.   Benjamin Thomas (Fra)
2.   Colby Lange (USA)
3.   Donavan Grondin (Fra)
7.   Linday De Vylder (Bel)
9.   Vincent Hoppezak (Ned)
10. Fabio Van Den Bossche (Bel)
DNF Jasper Bertels (Bel)

Heren puntenkoers 30 km class-1
1. Thomas Boudat (Fra) 46 pts
2. Simon Vitzthum (Sui) 41 pts
3. William Perrett (Gb-Br) 35 pts
10. Jules Hesters (Bel) – 17 pts
DNF: Lindsay de Vylder (Bel)
DNF: Jasper Bertels (Bel)
DNF: Philip Heijnen (Ned)

 

Dames elimination class-1
1. Valentin Fortin (Ita)
2. Chiaria Consonni (Ita)
3. Jade Labastugue (Fra)
4. Maike van der Duin (Ned)
5. Shari Bossuyt (Bel)
6. Marit Raaijmakers (Ned)
8. Katrijn De Clerq (Bel)
13. Mylène de Zoete (Ned)

Dames individual pursuit class-1
1. Marion Borras (Fra)
2. Martina Alzini (Ita)
3. Vittoria Bussi (Ita)
4. Daniek Hengeveld (Ned)
8. Marith Vanhove (Bel)
10. Maike van der Duin (Ned)
DSQ Katrijn De Clerq (Bel)

Dames scratch class-1
1.   Rachele Barbieri (Ita)
2.   Marion Borras (Fra)
3.   Shari Bossuyt 
4.   Daniek Hengeveld (Ned)
7.   Katrijn De Clerq (Bel)
10. Amber van der Hulst (Ned)
13. Mylène de Zoete (Ned)

                             

Heren individual pursuit
for gold; Claudio Imhog (Sui) – Simon Vitzthum (Sui)
for bronce: Brian Megens  – Valère Thiébaud (Sui)

Heren madison 30 km ‘3 Jours d’Aigle’
1. Benjamin Thomas _Donovan Grondin (Fra)
2. Lindsay De Vylder – Fabio Van Den Bossche (Bel)
3. Jules Hesters – Jasper Bertels (Bel)
4. Vincent Hoppezak – Philip Heijnen (Ned)
5. Tim Torn Teutenberg – Moritz Malcharek (Ger)
6. Claudio Imhof – Nicolo De Lisi (Sui)