• Translator

  • Nu ook Maximilian Levy opgenomen in trainingsgroep

    Bahnrennsport Kurzzeit Männer – Frauen
    Bahnlehrgang in Cottbus en Sichtungsrennen in Frankfurt/Oder van 14 t/m 26 augustus
    Heren:
    Timo Bichler – Stefan Bötticher – Maximilian Dörnbach – Joachim Eilers – Eric Engler – Marc Jurczyk – Maximilian Levy – Nik Schröter
    Dames:
    Carina Endlein, – Lea-Sophie Friedrich – Pauline Grabosch – Emma Hinze
    Trainer: Detlef Uibel, fysio:: Thomas Halbhuber; mecanicien: Dominik Krones; FES: Heiko Witsch

    Hoofdrol voor Elisa Balsamo (Ita)  


    een tweede plaats was er voor de Europees kampioen Kirsten Wild (Ned)
     
    In Fiorenzuola was Elisa Balsamo de dame die op de slotavond de hoofdrol voor zich opeiste. Ze won overtuigend het omnium, met winst in de tempo race en elimination, en later op de avond met landgenote Maria Confalonieri de madison (daarover later meer)
     
    Eindstand women omnium (UCI class-1)
    1.   Elisa Balsamo  123 pts
    2.   Kirsten Wild  115 pts
    3.   Maria Giulia Confalonieri  99 pts
    4.   Daria Pikulik (Pol) 93 pts
    5.   Clara Copponi (Fra) 90 pts
    6.   Lotte Kopecky (Bel) 82 pts
    7.   Gudrun Stock (Ger) 82 pts
    8.   Amy Pieters (Ned) 78 pts
    9.   Chiara Consonni (Ita) 73 pts
    10. Marie Le Net (Fra) 68 pts
    16. Shari Bossyut (Bel) 39 pts

    Stefano Moro e Davide Plebani vincono la 6 Giorni

    Het Nederlandse koppel dat op de zesde plaats stond voor de afsluitende madison (100 ronden= 40 km ) stond na afloop, via een geweldige comeback schreef een bevriende website, op de derde plaats. Geen enkel koppel verzamelde meer dan de 37 pnt en dat zonder winst ronde!
    Eindklassement ‘6 Giorni delle Rose ???????????? ( 30 juli t/m 4 augustus)
    1.   Davide Plebani – Stefano Moro  100 pts
    2.   Franceso Lamon – Michele Scartezzini  66 pts
    3.   Yoeri Havik – Jan-Willem van Schip  55 pts
    4.   Matteo Donega’ – Emanuele Amadio (Ita) 41 pts
    5.   Tristan Marguet – Claudio Imhof (Sui 34 pts
    6.   Nicolò De Lisi – Nico Selenati (Sui) 33 pts
    7.   Mattio Pinazzi – Liam Bertazzo (Ita) 32 pts
    8.   Maximilain Beyer – Moritz Malcharek (Ger) 22 pts
    9.   Morgan Kneisky – Kévin Vauguelin (Fra) 20 pts
    10. Arne Birkemose – Anders Fynbo (Den) 18 pts
    11. Filip Prokopyszyn – Bartosz Rudyk (Pol) 16 pts
    12. Christos Volikakis – Zafeiris Volikakis (Gre) 12 pts
    15. Roy Pieters – Roy Eefting (Ned) 2 pts

    6 Giorni

    ‘Olympic Simulation’ voor de Japanse selectie

    Op 28 juli de eerste dag van de ‘Olympic Simulation’ stond voor de Japanse selectie de team sprint op het programma. Omdat Kazuki Amagai die onlangs gestopt is, vaak als eerste rider in de startmachine plaats nam werd deze plek ingenomen door Yoshitaki Nagasako die ook deel uitmaakte van het trio dat de World Cup won in Brisbane 13 dec. 2019 in een tijd van 42,912 Nu kwam het trio Yoshitaki Nagasako – Yudai Nitta en Tomohiro Fukaya dat drie maal in de baan kwam tot de tijden 43,752 – 43,446 en 43,470 (beste tijd 43,446 = 18,167 – 12,518 en 12,761) De andere teams wisselden van samenstelling.

    Yoshitaki Nagasako was niet de snelste starter
    Nagasako was echt niet tevreden met zijn drie openingsronden, 18,261 -18,167 en 18,172 . Ik rijd normaal nooit boven de 18 sec.
    Ter vergelijking: Nederland werd dit jaar wereldkampioen in een tijd van 41,225

    Yuta Ohara (1996) zette met met 18,030 de snelste opening op de klok

    Programma laatste dag Fiorenzuola

    Ci siamo, oggi l’ultimo atto di questa 6 Giorni delle Rose!
    IL PROGRAMMA voor ♀️ en  ♂️
    ???? Vanaf 16.00 uur
    Women elite: UCI class-1: omnium qualifications 25 laps 5 sprints
    Women elite : sprint 200 meter
    WE omnium – scratch 8 km
    WE sprint 1/4 finals
    WE omnium – tempo race 8 km
    WE sprint semi finals (1/2)
    WE omnium – elimination
    WE Sprint semi finals (2/2)

    ???? 20.00 uur
    WE sprint – finals (1/2)
    WE omnium – points race (final) 40 laps
    WE Sprint – finals (2/2)
    6 Day: flying lap (giro lanciato)
    WE madison (UCI class-1 50 laps
    6 Day: Final madison UCI class-1  100 laps= 40 km

    ???? gran finale con i fuochi d’artificio (vuurwerk) a tempo di musica (muziek)

    4o  International Piceno Sprint Cup (UCI class-1)

     
    Na de ‘6 Giorni delle Rose’ staat vrijdag 7 en zaterdag 8 augustus op de open Monticelli-wielerbaan in Ascoli (Italy) de 4e ’International Piceno Sprint Cup-Memorial Cav. Alfonso Ceci’(UCI class-1) op het programma.
    De onderdelen waar belangrijke UCI punten zijn te verdienen
    Men: sprint – keirin – omnium –scratch – points race en time trial
    Women: sprint – keirin – omnium – scratch –points race.

    Kirsten Wild zou na Fiorenzuola d’Arda naar Ascoli reizen
     
    De organisatie liet ons weten dat o.a. Kirsten Wild (Ned) – Roy Pieters (Ned) – Roy Eefting (Ned) – Stijn Geluk (Ned) – Tomáš Babek – Robin Wagner (Cze) – Martin Čechman (Cze) – Sára Kaňkovská (Cze) – de broers Christos en Zafeiris Volikakis (Gre) – Sotirios Bretas (Gre) – Ainars Kiksis (Lat) – Alejandro Martinez Chorro en Tania Calvo Barbero (Spanje) – Liam Bertazzo (Ita) – Francesco Lamon (Ita) – Michele Scartezzini (Ita) – Rachele Barbieri (Ita) – Martina Fidanza (Ita) – Francesco Ceci (Ita) – Elisa Balsamo (Ita) – Davide Plebani (Ita) en Jonathan Milan (Ita) op de entrylist staan