• Translator

  •  ‘Troféu International de pista’- dag 2

     
    podium heren omnium
    Op de tweede dag van de ‘Troféu International de pista ‘Artur Lopes’ ging de meeste aandacht uit naar het omnium.
    Om zich te plaatsen waren er bij de heren drie en bij de dames twee kwalificatie ritten nodig.
    De eindzege was voor de Brit Wiliam Perrett, de Française Valentine Fortin en de Sloveen Zak Erzen bij de junioren.
    Op het onderdeel 1 km I.T.T namen de beste sprinters een ‘rustdag’
      Yoeri Havik naast de latere winnaar William Perrett 

    Heren 1 km I.T.T. class-2
    1. Ekain Jiménez (Spa) 1.02.464
    2. José Moreno (Spa) 1.03.302
    3. Beñat Garaiar (Spa) 1.04.191

    Heren omnium class-1
    1. William Perrett (Gr-Br) 179 pts
    2. Iúri Leitão (Por) 169 pts
    3. Thomas Boudat (Fra) 137 pts
    9. Vincent Hoppezk (Ned) 97 pts
    10. Yoeri Havik (Ned) 81 pts

     

    Dames 500 meter I.T.T class-2
    1. Lauren Bell (Gr-Br) 34,872
    2. Katy Marchant (Gr-Br) 34,893
    3. Orla Walsh (Irl) 35.191

    Dames omnium class-1
    1. Valentin Fortin (Fra) 135 pts
    2. Anita Stenberg (Nor) 129 pts
    3. Victoire Berteau (Fra) 120 pts

    Russische kampioenen ‘meerdaagse’ puntenkoers

       podium heren ‘meerdaagse’ puntenkoers
    De 20 -jarige Egor Igoshev eindigde vandaag op de derde plaats in de derde en laatste puntenkoers over 30 km en verzamelde vrijdag – zaterdag en zondag een totaal van 10 pts + 10 pts + 8 pts = 28 pts om zich nationaal kampioen te mogen noemen in de meerdaagse wedstrijd Bij de dames zegevierde Valeria Valgonen met een slechts één punt verschil voor de Wit-Russische gast Anna Terehk
       podium dames ‘meerdaagse’ puntenkoers
    Heren puntenkoers
    1. Igor Igoshev 28 pts
    2. Denis Denisov 24 pts
    3. Ivan Smirnov 18 pts
    4. Ivan Novolodskiy 18 pts
    5. Lev Gonov 15 pts
    Dames puntenkoers
    1. Valeria Valgonen 28 pts
    2. Anna Terehk (Blr) 27 pts
    3. Maria Averiana 23 pts
    4. Anastassia Kiptikova (Blr) 23 pts
    5. Gulnaz Khatuntseva 20 pts

    Tomohiro Fukaya (S-1) won zijn 18e G-3 toernooi

    De 33-jarige Tomohiro Fukaya (33) won vandaag in Omiya zijn achttiende G-3 toernooi (19 t/m 22 jan.). Hij bereikte de finale met een derde plaats in zijn halve finale.
    Vier specialisten met de SS- status liet het voormalig lid van de Japanse baanploeg achter zich.
    Naast 7 overwinningen in een F-2 toernooi, 13 in een F-1 toernooi won hij ook twee G-2 toernooien maar nog nooit een G-1 toernooi. Vandaag wel zijn achttiende eindzege in een G-3 toernooi.

    Pools heren domineren Panevėžys 2023

     
    podium heren sprint
    Op de eerste dag van de ‘International Track Cycling Event Panevėžys’ (UCI class-2) wonnen de Poolse heren de sprint – scratch en puntenkoers.
    Bij de sprintsters waren ook de plaatsen een en twee voor de Poolse afgevaardigden.
    De Poolse endurance dames zijn in Anadia actief. Op de tweede dag staan o.a. keirin en omnium op het programma.
     
    Voor het gastland was er succes op het onderdeel scratch voor dames

    Heren sprint 200 meter
    1. Mateusz Rudyk (Pol) 9,669
    2. Vasilijus Lendel (Ltu) 9,764
    3. Rafal Sarnecki (Pol) 9,915

    Heren sprint
    1. Mateusz Rudyk (Pol)
    2. Vasilijus Lendel (Ltu)
    3. Rafal Sarnecki (Pol)

    Heren scratch
    1. Bartosz Rudyk (Pol)
    2. Aivaras Mikutis (Lit)
    3. Kacper Majewski (Pol)

    Heren puntenkoers
    1. Filip Prokopyszyn (Pol) 69 pts
    2. Wojciech Pszczolarski (Pol) 59 pts
    3. Kacper Majewski (Pol) 58 pts
    DNF Remi de Mey (Bel)

    Dames sprint 200 meter
    1. Alla Biletska (Ukr) 11,261
    2. Nikola Sibiak (Pol) 11,308
    3. Miglè Lendel (Ltu) 11,332

    Dames sprint
    1. Paulina Petri (Pol)
    2. Marlena Karwacka (Pol)
    3. Alla Biletska (Ukr)

    Dames elimination
    1. Kseniia Fedotova (Ukr)
    2. Olivija Baleišytė (Ltu)
    3. Eglė Dubuskautè (Ltu)

    Dames scratch
    1. Eglė Dubuskautè (Ltu)
    2. Olivija Baleišytė (Ltu)
    3. Kseniia Fedotova (Ukr)

    ‘Troféu International de pista’ – dag 1

      podium dames puntenkoers
    Victoire Berteau (Fra) en Oscar Nilson-Julien (Gr-Br) de puntenkoers Olga Wanckiewickz (Pol) en Iver Knotten, de individuele achtervolging, en de Britten Katy Marchant en Joseph Truman, de sprint, zijn de winnaars van de zes evenementen die op de eerste dag van de ‘Troféu International de pista ‘Artur Lopes’ (UCI class-1) werden gehouden in Anadia (Portugal)
    Gezien het grote aantal deelnemers werden er drie kwalificatie ritten afgewerkt bij de heren puntenkoers, slechts acht renners gingen naar de finale. Bij de dames waren dat twee kwalificaties
      
    Youri Havik was met een tiende plaats de beste Nederlander in de puntenkoers

    Heren sprint class-1
    1. Joseph Truman (Gr-Br)
    2. Hamish Turnbull (Gr-Br)
    3. Nick Wammes (Can)

    Heren puntenkoers 30 km class-1
    1. Oscar Nilson-Julien (Gbr) 71 pts
    2. Iúri Leitão (Por) 49 pts
    3. João Matias (Por) 45 pts
    10. Yoeri Havik (Ned) 25 pts
    13. Philip Heijnen (Ned) 13 pts
    16. Vincent Hoppezak (Ned) 5 pts

     

    Dames sprint class-1
    1. Katy Marchant (Gr-Br)
    2. Lauren Bell (Gr-BR)
    3. Orla Walsh (Irl)

    Dames puntenkoers class-1
    1. Victoire Berteau (Fra) 38 pts
    2. Anita Stenberg (Nor) 38 pts
    3. Marrion Borras (Fra) 28 pts

    Dames individual pursuit class-2
    1. Olga Wanckiewickz (Pol) 3.35,810
    2. Karolina Karasiewicz (Pol) 3.39,534
    3. Isabel Ferreres (Spa) 3.41,512

    ‘Russisch kampioenschap’

    Donderdag, toen er evenals vrijdag niet om titels werd gestreden won het kwartet bestaande uit Lev Gonov – Ivan Novolodskii – Ivan Smirnov en Egor Igoshev de team pursuit in een mooie tijd van 3.49,505.
    Vrijdag won Lev Gonov de individuele achtervolging in 4.10, 302

    Vrijdagmiddag werd door de heren en dames de eerste van een reeks puntenkoersen (meerdaagse wedstrijden) afgewerkt waar wel gestreden wordt om een nationale titel. De winnaar krijgt 12 pnt – 10 pts – 8 pts – 7 pts – etc

     
    de bevriende natie Wit- Rusland was opnieuw welkom 
    Heren 1e puntenkoers 30 km
    1. Ivan Novolodskii 51 pts (12 pts)
    2. Egor Igoshev 33 pts (10 pts)
    3. Victor Bugaenko 31 pts (8 pts)
    4. Ilya Shchegolkov 31 pts ( 7pts)
    5. Grigory Skornyakov 28 pts (6 pts)
    6. Mikhail Postarnak 23 pts (5 pts)
    7. Lev Gonov 22 pts (4 pts)
    8 Vlas Shichkin 22 pts (3 pts)
      Dames 1e puntenkoers 22,5 km
    1. Valeria Valgonen 26 pts
    2. Natassia Kiptikova (Blr) 20 pts
    3. Maria Averina 13 pts
    4. Gulnaz Khatuntseva 12 pts
    5. Alina Abramenko (Blr)10 pts
    6. Hanna Tserakh (Blr) 10 pts