• Translator

  • Wielerbonden die ons informeerden

      in eerste instantie zou ook Letizia Paternoster deelnemen
    Een aantal nationale wielerbonden informeren ons vaak over hun selectie(s) die aan baanwedstrijden deelnemen Zo weten we welke atleten namens België _Italië en Duitstand naar de ‘3 Jours d’Aigle’ zijn afgevaardigd.
    de elimination ‘specialist’ en snelle man Jules Hesters

    België 
    Heren junioren:
    Tom Crabbe
    Stan Dens

    Dames elite:
    Shari Bossuyt
    Katrijn De Clerq
    Lotte Kopecky
    Marith Vanhove

    Heren elite:
    Jasper Bertels
    Lindsay de Vylder
    Jules Hesters
    Fabio Van Den Bossche

     

    Italië 
    Dames elite
    Martina Alzini
    Rachele Barbieri
    Liam Bertazzo
    Chiara Consonni

    Heren elite
    Davide Boscaro
    Mattteo Donega
    Stefano Moro
    Mattia Pinazzi
    Samuel Quaranta
    Michele Scartezzini

    Duitsland 
    Heren

    Tim Torn Teutenberg
    Moritz Malcharek
    Bruno Kessler,
    Ben Felix
    Jochum Tobias Müller
    Jasper Schröder

    Vandaag start het baanseizoen in de Ballerup Super Arena

        podium van de laatste editie in 2019  
    Vandaag wordt in de Ballerup Super Arena de aftrap gegeven voor het nieuwe baanseizoen.
    Op het programma staat de Kim Refshammers Mindeløb.
    Aan het event nemen een aantal bekende renners deel zoals Andreas Stokbro, Rasmus Bøgh Wallin, Anders Fynbo en Arne Birkemose, Gustav Wang,Philip Mathiesen plus de zeer ervaren en snelle Mathias E. Larsen de getalenteerde Albert Holm en Marckus Njor.
    In totaal doen elf duo’s mee aan het omnium voor koppels dat bestaat ui de onderdelen scratch – 1 km -dernyrace (zwart en wit apart) en afsluitende madison
     
    Deelnemende koppels
    1.   Jonathan Aagaard – Malthe Bergenholz
    2.   Anders Fynbo – Arne Birkemose
    3.   Gustav Wang – Phillip Mathiesen
    4.   Rasmus Bøgh – Tobias Kongstad
    5.   Jens Dich – Sebastian Poulsen
    6.   Max Pedersen – Nicholas Birkholm
    7.   Andreas Stokbro – Peter Bheki
    8.   Sebastian Juul – Silas Falkø
    9.   Marckus Njor – Thorlof Rønhede
    10. Oskar Winkler – Lucas Gude
    11. Mathias Larsen – Albert Holm
       
       

    Nieuw Zeeland  met elf atleten  naar WK

    Amy Taylor, high performance director van Cycling New Zealand zegt dat de aanzienlijke stijging van de reis-, vracht- en verblijfskosten om naar Europa te komen een rol hebben gespeeld bij de keuze en met name het aantal atleten dat aan het WK deelneemt. Cycling New Zealand heeft bevestigd dat het team zal bestaan ui de heren endurance-riders Aaron Gate, Tom Sexton, Campbell Stewart, Corbin Strong en Nick Kergozou; dames endurance riders Bryony Botha, Michaela Drummond en Ally Wollaston samen met sprintster Ellesse Andrews.
      
    Nieuw Zeeland vaardigt geen mannelijke atleten af voor de ‘Kurzzeit’ onderdelen voor het WK

    Selectie Nieuw Zeeland WK
    Aaron Gate: team pursuit – omnium – madison
    Campbell Stewart: team pursuit – madison
    Corbin Strong: team team pursuit – elimination – puntenkoers
    Tom Sexton: team pursuit – individual pursuit
    Nick Kergozou: team pursuit – kilometer
    Bryony Botha: individual pursuit – puntenkoers
    Michaela Drummond: scratch – omnium – madison
    Ally Wollaston: elimination – madison.
    Ellesse Andrews: sprint – keirin

    Nederlandse en Belgische deelnemers in Aigle (Sui)

     
    Vincent Hoppezak  
    Op de eerste dag van de ‘3 Jours d’Aigle’ (29 sept. t/m 1 okt.) staat er op de 200 meter baan van het CMC in het Zwitserse Aigle voor de heren en dames elite een UCI class-1 omnium op het programma. In het deelnemersveld zijn tot het laatste moment wijzigingen mogelijk.
     
    wie houdt Thomas Boudat van eindwinst af?
    Deelnemers omnium
    Nicoló De Lisi (Sui)
    Simon Vitzhum (Sui)
    Gabriel Lezica Facundo (Arg)
    Jules Hesters 
    Lindsay De Vylder 
    Denis Rugovac (Cze)
    Julien Oscar Nilsson (Gbr)
    Donovan Grondin (Fra)
    Tim Torn Teutenberg (Ger)
    Vincent Hoppezak 
    Liam Bertazzo (Ita)
    Samuel Quaranta (Ita)
    Mattia Pinazzi (Ita)
    Lotfi Tchambaz (Alg)
    Yacine Chalel (Alg)
    Thomas Boudat (Fra)
    Claudio Imhof (Sui)
    Valère Thiébaud (Sui)
    Colby Lange (USA)
     

    Deelneemsters omnium
    Lotte Kopecky 
    Shari Bossuyt 
    Petra Ševčíková (Cze)
    Victoire Berteau (Fra)
    Clara Copponi (Fra)
    Yuli van der Molen 
    Maike van der Duin 
    Marit Raaijmakers 
    Chiara Consonni (Ita)
    Martina Alzini (Ita)
    Amalie Winther Olsen (Den)
    Michelle Andres (Sui)
    Aline Seitz (Sui)
    Lena Mettraux (Sui)
    Jasmin Liechti (Sui)
    Fabienne Buri (Sui)
    Cybèle Schneider (Sui)
    Anna Kolyzhuk (Ukr)
    Ebtissam Zayed Ahmed (Egy)
    Kerry Jonker (RSA)
    Daniela Campos (Por)

    Round 1 ‘Nations Cup’ naar Jakarta (Indonesië)

     
    Round 1 van de ‘Nations Cup’ toegewezen aan Jakarta (Indonesië) 
    “Daarentegen is, de locatie voor Round 1 van de ‘Nations Cup’ voor het komende seizoen nog onbekend, aanvankelijk gepland van 23 tot 26 februari, waarschijnlijk in Europa, “schreven we in een posting op 25 sept.
    De UCI heeft nu bekend genaakt dat de eerste ‘Nations Cup’ van 23 t/m 26 febr. 2023 in de ‘Jakarta International Velodrome’ in de Indonesische hoofdstad zal plaats vinden.
    De Velodrome met 3.500 zitplaatsen werd gebruikt als locatie voor de 2018 Asian Games.
    De drie Rounds vinden dus plaats in Jakarta (Indonesië) – Caïro (Egypte) en Milton (Canada)

    Deelnemers ‘Deutsche Meisterschaft Steher’

      André Hagen die tijdens het Ek op de zevende plaats eindigde  

    Zoals in een vorige posting vermeld staat voor zaterdag 8 en zondag 9 okt. in de ‘Berlin Velodrom’ waar op 19 november Round 2 van de ‘Track Champions League’ wordt verreden, het nationaal kampioenschap achter zware motoren gepland.
    Onderstaand de deelnemers en hun gangmakers

    Deelnemers ‘DM Steher’
    Nils El Khanji (U23) – Gerd Gessler
    Martin Gründer (elite) – Lutz Weiß
    André Hagen (elite) – Udo Becker
    Daniel Harnisch (elite)– Peter Bäuerlein 
    Moritz Kaase (elite) – Matthias Acker
    Constantin Lohse (U23) – Sven Lohse
    Robert Retschke (elite) – Holger Ehnert
    Alexander Riedel (elite) – Thomas Funck
    Christoph Schweizer (elite)- Andre Dippel Elite
    Vincent Vonhof (U23) – Peter Bäuerlein vervanger Mario Vonhof

     
    de teruggekeerde Stefan Schäfer (36) die dit jaar prima presteerde is de meest opvallende afwezige
    Onderstaande riders namen dit seizoen deel aan een of meerde stayerwedstrijden maar nemen niet deel aan het NK:
    Stefan Schäfer (enigszins verrassend) – Dennis Marschall – Robin Rautzenberg – Marcel Kuban – Tom Hoffmann – Christoph Heese -