Opnieuw Belgisch succes in Aigle


Tijdens het WK in Berlijn verving Fabio Van Den Bossche de door een val geblesseerd geraakte Lindsay De Vylder in het omnium
De Zwitserse leiders in de ‘3 Jours d’Aigle’ verstevigden op de tweede avond hun leidende positie (daarover later meer)
Evenals op de eerste avond behaalden de Belgische afvaardiging uitstekende resultaten en UCI pts in de UCI class-1 onderdelen.
In de individuele achtervolging domineerden Jonathan Milan (Ita) en Claudio Imhof (Sui) In de kwalificatie zetten zij een tijd op de klokken van 4:10.455 en 4: 10.712 !! Vandaag ontmoeten ze elkaar in een veelbelovende finale.
De Italiaanse Martina Alzini won op haar beurt de finale achtervolging bij de dames met een aanzienlijk verschil (3:31.904) voor de Française Marion Borras (3:37.310)

Jonathan Milan (20) werd dit jaar vierde tijdens het WK in Berlijn en reed toen een tijd van 4:08,094. Hij is topfavoriet voor de Europese titel U23 in Fiorenzuola

Men points race (UCI class-1)
1. Fabio Van den Bossche  32 pts
2. Joffrey Degueurce (Fra) 25 pts
3. Kévin Vauquelin (Fra) 19 pts
4. Colby Lange (USA) 18 pts
5. Kenny De Ketele (Belg) 17 pts
6. Facundo Lezica (Arg) 14 pts
7. Guillio Mazzoto (Ita) 9 pts
8. Cyrille Thièry (Sui) 0 pts
9. Lukas Rüegg (Sui)
10 Henry Lawton (Gbr)
11. Nicolas Pietrula (Cze)
DNF 8 riders waaronder Jules Hesters

Men scratch (UCI class-1)
1. Donavan Grondin (Fra)
2. Tristan Marguet (Sui)
3. Fabio Van Den Bossche 
4. Kenny De Ketele (Belg)
5. Colby Lange (USA)
6. Joffrey Degueurce (Fra)
7. Clément Petit (Fra)
8. Facundo Lezica (Arg)
——————————
20 Gidas Umbri (Ita)

 

Women scratch (UCI class-1)
1. Jolien D’Hoore 
2. Chiara Consonni (Ita)
3. Marie Le Net (Fra)
4. Slivia Zanardi (Ita)
5. Rachele Barbieri (Ita)
6. Tereza Medvedova (
7. Lotte Kopecky (Belg)
8. Alzini Martina (Ita)
——————————–
18. Martina Fidanza (Ita)

Women elimination (UCI class-1)
1. Clara Copponi (Fra)
2. Rachele Barbieri (Ita)
3. Victoire Berteau (Fra)
4. Silvia Zanardi (Ita)
5. Jolien D’Hoore (Belg)
6. Martina Fidanza (Ita)
7. Michelle Andres (Sui)
8. Chiara Consonni (Ita)
14. Lotte Kopecky (Bel)
——————————-
16. Jarmila Machačová (Cze)