Next Generation – day two


van multitalent Zoe Backstadt (16) gaan we nog hele mooie dingen zien

Meest opvallende deelneemster aan het driedaags event was zaterdag en zondag zonder twijfel de Britse Zoe Backstadt, die namens Wales deelnam. Het multitalent, dat vorig week nog de nationale titel cyclocross in de categorie U16 won, is nog nieuweling!
Tijdens het internationale sprintgeweld van Britten – Fransen en Duitsers hielden zich Kimberly Kallee en Lars Romijn keurig staande.
Onderstaand een aantal uitslagen van zaterdag 18 januari (later meer)


De Nederlandse sprinter Lars Romijn wist zich keurig staande te houden tussen het internationale geweld

Men individual pursuit
1. Oscar Nilsson-Julie (Gbr) 3:18,598
2. Josh Charlton 3:20,621
3. Moritz Kretschy (Ger) 3:24,219

Final ranking men sprint
1. Willy Leonard Weinrich (Ger)
2. Lars Romijn 
3. Domenic Kruse (Ger)

Men 1 km I.T.T.
1. Wily Leonard Weinrich 1:03,610
2. Noah Vandenbranden (Bel) 1:03,665 3. Clément Cordenos (Fra) 1:05,076
5. Lars Romijn 1:05,798
10. Thomas Mijnsbergen (Ned) 1:06,456

Men scratch
1. Philip Mathiesen (Den)
2. Jack Rootkin-Gray (Gbr)
3. Ross Birrell (Gbr)

Men scratch
1. John Charlton (Gbr)
2. Laurin Drescher (Ger)
3. Max Poole (Gbr)

Men scratch
1. Kasper Andersen (Den)
2. Robert Donaldson ( Gbr)
3. Adam Mitchell (Gbr)

 

Final ranking women sprint
1.Taky Marie Divine Kouame (Fra)
2. Kimberly Kalee 
3. Rhian Edmunds (Gbr)
4. Emma Finucane (Gb r)

Women 500 meter I.T.T.
1. Emma Finucane (Gbr) 34,943
2. Marith Vanhove (Bel) 35,565
3. Taky Marie Divine Kouame (Fra) 35,579
4. Zoe Backstedt (Gbr) 36,271
5. Kimberley Kalee ( Ned) 36,365

Women points race
1. Zoe Backstedt (Gbr) 32 pts
2. Kristýna Burlova (Cze) 23 pts
3. Sophie Lewis (Gbr) 19 pts

Women scratch
1. Katrijn De Clerq (Bel)
2. Sophie Lewis (Gbr)
3. Kristýna Burlova (Cze)

Women scratch
1.Nikola Wielowska (Pol)
2. Zoe Backstedt (Gbr)
3.Marith Vanhove (Bel)
4. Daniek Hengeveld (Ned)


De Britten en Denen domineerden zaterdag in Omnisport de endurance onderdelen