Nakaishi en  Nakazawa sluiten zich aan bij “Team Rakuten K-Dreams”

Het Japanse ‘Team Rakuten K.Dreams’ maakte deze week bekend dat Nakaishi Minato (20) en Haruka Nakazawa (23) vanaf 1 januari als nieuwe leden deel uitmaken van het team.

Nakaishi Minato is sinds zijn juniortijd actief als lid van het Japanse team. Tot zijn prestaties behoren onder meer het winnen van de sprinttitel op de 28e Aziatische baankampioenschappen voor junioren en het winnen van de bronzen medaille op de 1 km I.T.T. op de Junior Wereldkampioenschappen 2022.Hij debuteerde in mei 2024 (lichting 125) in het Japanse keirincircuit en promoveerde al eind augustus naar de A-2 klasse,

Haruka Nakazawa
Net als Kaiya Ota stapte zij over van roeien naar fietsen en ging in het voorjaar van 2023 naar de Japanse Keirin School’.
Met spectaculaire resultaten, waaronder tweemaal het winnen van de Gouden Cap en het winnen van de afstudeerrace, maakte zij in 2024 (lichting 126) haar debuut in het keirincircuit.
In hetzelfde jaar nam ze ook deel aan het Japans kampioenschap, waar ze een zilveren medaille won op de keirin voor dames en een bronzen medaille op de 500m I.T.T.

Zowel Nakaishi als Nakazawa maken deel uit van het Japanse B-team-