‘Großer Preis von Deutschland im Sprint’ 27 en 28 mei 

Op de Cottbuser Radrennbahn vindt vrijdag 27 en zaterdag 28 mei de 21ste uitgave van de ‘Grote Prijs van Duitsland’ (UCI class-1) im Radsprint plaats.
Meer dan 150 deelnemers uit 12 landen hebben zich ingeschreven voor dit event.

Tijdens de Grand Prix van dit jaar ontmoeten de Olympische medaillewinnaars uit Duitsland de Europese elite. Het startveld wordt bij de dames aangevoerd door de zilveren medaillewinnaars uit Tokyo Emma Hinze en Lea Sophie Friedrich uit Cottbus, die ook tweevoudig wereldkampioen zijn. Beiden hebben te maken met sterke concurrentie van de Olympisch zilveren medaillewinnaar Olena Starikova uit Oekraïne.
Bij de heren wordt gezocht naar de opvolger van Maximilian Levy, die zoals bekend zijn carrière heeft beëindigd.

Vrijdag beginnen de finales om 18.00 uur en rond 20.00 uur wordt de winnaar bekend gemaakt.
Op zaterdag staan vanaf 10.00 uur de voorrondes in de keirin op het programma en vanaf 17.00 uur de beslissingen in de keirin.


Emma Hinze een van de vedetten bij de dames (later de deelneemsters)
Deelnemers
Maximilian Dörnbach (Ger)
Nik Schröter (Ger)
Anton Höhne (Ger)
Paul Groß (Ger)
Carl Hinze (Ger)
Joachim Eilers (Ger)
Marc Jurczyk (Ger)
Willy Weinrich (Ger)
Julien Jäger (Ger)
Stefan Bötticher (Ger)
Paul Schmidt (Ger)
Domenic Kruse (Ger)
Henric Hackmann (Ger)
Timo Bichler (Ger)
Simon Kohne (Ger)
Marcel Laurenz (Ger)
Hsing Hsieh Nien (Tpe)
James Swart (RSA)
Johannes Lodewyk Mybirgh (RSA)
Robin Wagner (Cze)
Jakub Stastny (Cze)
Matej Bohuslavek (Cze)
Topinka Dominik (Cze)
Martin Cechman (Cze)
Tomás Babek (Cze)
Mykhailo-Yaroslav Dudko (Ukr)
Vladyslav Denysenko (Ukr)
Bohdan Danylchuk (Ukr)
Tony Boon (Ned)
Daan Kool (Ned)
Lars Romijn (Ned)
Jasper van den Ende (Ned)
Gino Knies (Ned)
Esow Esow (Ind)
Ronaldo Singh Laitonjam (Ind)
Tomasz Dobrzyński (Pol)
Mateusz Rudyk (Pol)
Rafal Sarnecki (Pol)L
Patryk Raijkowski (Pol)
Daniel Rochna (Pol)
Konrad Burawski (Pol)
Mateusz Sztrauch (Pol)
Kevin Santiago Quintero (Col)
Moralez Ramirez (Col)
Juan David Ochoa (Col)
Cristian David Ortega (Col)
Sergey Ponomaryov (Kza)
Dmitriy Rezanov (Kza)
Alexandr Safarov (Kza)
Andrey Chugay (Kza)
Vasilijus Lendel Ltu)
Svajunas Jonauskas (Ltu)
Justas Beniusis (Ltu)
Daniele Napolitano (Ita)
Matteo Tugnolo (Ita)
Abigail Recio *(CRC)
Criel Emilio Criel (CRC)
Nayib Leandro (CRC)
* Costa Rica
  Deelneemsters
Lea Sophie Friedrich (Ger)
Pauline Grabosch (Ger)
Emma Hinze (Ger)
Sandra Hainzl (Ger)
Alessa-Catriona Pröpster (Ger)
Albers Katharina (Ger)
Lidiia Malicka (Ger)
Christina Sperlich (Ger)
Veronika Jabornikova (Cze)
Urszula Łoś (Pol)
Marlena Karwacka (Pol)
Nikola Sibiak (Pol)
Paulina Petrii  (Pol)
Ruby Huisman (Ned)
Lonneke Geraerts (Ned)
Kim Kalee (Ned)
Merle Van Benthem (Ned)
Mayuri Dhanraj Lute (Ind)
Martha Bayona (Col)
Juliana Gaviria (Col)
Marianis Salazar (Col)
Yarli Mosquera (Col)
Olena Starikova (Ukr)
Oleksandra Lohviniuk (Ukr)
Alla Biletska (Ukr)
Claudia Gnudi (RSA)
Elena Bissolati (Ita)
Giada Capobianchi (Ita)