‘Grand Prix Brno’- UCI class-2


Letizia Paternoster is met Valentina Scandolara een van de opvallendste deelneemsters

Zaterdag 18 en zondag 19 juni vindt de jaarlijkse ‘Grand Prix Brno’ (UCI class-2) plaats
Op de eerste dag staan de men sprint – men omnium -women keirin en women madison op de 400 meter lange baan in Tsjechië op het programma
Op de tweede dag zijn er UCI punten te verdienen in de onderdelen men keirin – men madison – men U23 scratch – women sprint en women omnium.
Van de organisatie ontvingen wij een entrylist.
Onderstaan de endurance heren en dames die zijn ingeschreven (sprinters en sprintsters later)


mogen we van Jules Hesters een topklassering verwachten?
Heren endurance
Štěpán Široký (Cze)
Adam Křenek (Cze)
Rotem Tene (Isr)
Amit Keinan (Isr)
Tim Wafler (Aut)
Raphael Kokas (Aut)
Petr Radek Vlček (Cze)
Petr Kovařčík (Cze)
Radovan Štec (Cze)
Jules Hesters 
Gianluca Pollefliet 
Arthur Senrame 
Noah Vandenbranden 
Davide Boscaro (Ita)
Pascal Tappeiner (Sui)
Weder Justin (Sui)
Jan Voneš (Cze)
Levi Eitan (Isr)
Jelínek Marek (Cze)
Krisztian Lovassy (Hun)
Viktor Filutás (Hun)
Berold Drijver (Hun)
Gergo Orosz (Hun)
Miklós Durucz (Hun)
Martin Chren (Svk)
Alon Yogen (Isr)
Marek Dolníček (Cze)
Wojciech Pszczolarski (Pol) Francesca Lamon (Ita)
Roman Gladysh (Ukr)
Vitaliy Hryniv (Ukr)
Nicolas Pietrula (Cze)
Denis Rugovac (Cze)
Petr Fiala (Cze)
Daniel Christa (Rom)
Zisis Soulios (Gre)
Šimon Vaníček (Cze)
Matteo Donegá (Ita)
Yacine Chalel (Alg)
Olivier Móre-Goselin (Hun) Boglárka Sáry (Hun)
Itamar Einhorn (Isr)
René Smékal (Cze)
Marcel Fehérvári (Hun)
  Dames endurance
Lara Gillespie (Irl)
Alice Sharpe (Irl)
Mia Griffin (Irl)
Emily Kay (Irl)
Johanna Borissza (Hun)
Zsófia Gillespie (Hun)
Anna Túri (Hun)
Petra Machálková (Svk))
Alžběta Bačíková (Svk)
Tereza Medveďová (Svk)
Paola Panzeri (Ita)
Veronika Bartoníková (Cze) Karolina Karasiewicz (Pol)
Patrycja Lorkowska (Pol)
Dara Pikulik (Pol)
Wiktoria Pikulik (Pol)
Nikol Plosaj (Pol)
Nikola Wielowska (Pol)
Wiktoria Polak (Pol)
Olga Wańkiewicz (Pol)
Letizia Paternoster (Ita)
Valentina Scandolara (Ita)
Maaike Brandwagt 
Ahmed Ebtissam Zayed (Egy)