‘Eurotrack  junior  &  U23’ – update


sommige deelnmers maken deze week in Gent kennis met het hardste onderdeel van de baansport: in dit geval het houtwerk van de piste
 

U23 women points race:
Natalia Studenikina (Rus) 75 pts
  Wiktoria Pikulik (Pol) 61 pts
  Shari Bossuyt (Bel) 49 pts
4.   Aline Seitz (Sui) 37 pts 5. Letizia Paternoster (Ita) 31 pts 6. Kirstie van Van Haaften  30 pts 7. Valentine Fortin (Fra) 28 pts 8. Yulia Biriukova (Ukr) 23 pts 9. Aksana Salauyeva (Blr) 6 pts

U19 women 500m I. T.T.:
Emma Finucane (GBR) 35,563
Aless-Catriona Propster (Ger) 35,658
Taky Matie Divine Kouame (Fra) 35,917
4.   Natalia Nieruchalska (Pol) 36,142 5. C hristina Sperlich (Ger) 36,149 6. Kimberley Kalee  36,245 7. Anna Lutsyk (Ukr) 36,310 8. Vweronika Jabornikova (Cze) 36,347

U19 men sprint semifinals:
Julien Jäger (Ger) to Gold 2-0 over Tijmen van Loon  to bronze Konstantinos Livanos (Gre) to gold 20 over Daan Kool  to bronze

U23 women sprint semifinals:
Leo Sophie Friedrich to gold 2-0 over Miram Vece (Ita) to bronze
Mathilde Gros (Fra) to gold 2- 0 over Yana Tyshenko (Rus) to bronze

U19 men omnium elimination
1.Sam Watson (Gbr) 2. Tim Torn Teutenberg (Ger) 3. Szymon Potasznik (Pol) 4. Tim Wafler (Aut) 5. Casper van Uden (Ned) 6. Denis Denisov (Rus) 7. Panagiotis Karatsivis (Gre 8. Uladzislau Sauchyts (Blr)

Standing after ¾:
1 .Denis Denisov (Rus) 104 pts 2. Szymon Potasznik (Pol) 102 pts 3. Casper van Uden  102 pts 4. Sam Watson (Gbr) 90 pts 5. Tim Torn Teutenberg (Ger) 90 pts 6. Nicolo De Lisi (Sui) 84 pts 7. Uladzislau Sauchyts (Blr) 82 pts 8. Panagiotis Karatsivis (Gre) 78 pts

U19 women omnium elimination:
1. Eleonora Camilla Gasparrini 2. Ella Barnwell (Gbr) 3. Daniek Hengeveld (Ned) 4. Kristina Nenadovic (Fra) 5. Nikola Wielowska (Pol) 6. Katrijn De Clercq (Belg) 7. Caoimhe O’ Brien (Irl) 8. Nora Tveit (Nor)

Standings after 3/4:
1. Eleonora Camilla Gasparrini 116 pts 2. Ella Barnwell (Gbr) 112 pts 3. Katrijn De Clercq (Belg) 100 pts 4. Kristyna Burlova (Cze) 92 pts 5. Daniek Hengeveld  86 pts 6. Kristina Nenadovic (Fra) 78 pts 7. Nikola Wielowska (Pol) 76 pts 8. Mariia Miliaeva (Rus) 76 pts