Definitieve deelnemerslijst ‘UCI Track Champions League’

Vandaag maakte de UCI de ’World Class final entrylist’ voor het inaugurele seizoen van de ‘UCI Track Champions League’ bekend.
Onderstaand de namen van de 72 atleten, die uitvoering moeten gaan geven aan de gedachte die sommigen hebben: een revolutie ontketenen binnen het baanwielrennen. Deze tak van de wielersport gaat volgens hen immers een ware revolutie tegemoet.

Roy Eefting (Ned) behoort tot de uitverkorenen die de revolutie van het baanwielrennen namens de UCI gestalte mogen geven
Dames sprint – keirin
Lauriane Genest (Can)
Lea Friedrich (Ger)
Miriam Vece (Ita)
Martha Bayona  (Col)
Riyu Ohta (Jap)
Sophie Capewell (Gbr)
Yana Tysjtsjenko (Rus)
Daria Shmeleva (Rus)
Laurine Van Riessen
Anastasiia Voinova (Rus)
Mina Sato (Jap)
Yuli Paola Verdugo Osuna (Mex) Emma Hinze (Ger)
Mathilde Gros (Fra)
Simona Krupeckaitė (Ltu)
Kelsey Mitchell (Can)
Shanne Braspennincx 
Olena Starikova (Ukr)
  Heren sprint – keirin
Jean Spies (RSA)
Mateusz Rudyk (Pol)
Jair Tjon En Fa (Sur)
Tom Derache (Fra)
Jordan Castle (Nzl)
Kevin Quintero (Col)
Michail Jakovlev (Rus)
Kento Yamasaki (Jap)
Rayan Helal (Fra)
Stefan Botticer (Ger)
Jai Angsuthasawit (Tha)
Hugo Barrette (Can)
Harrie Lavreysen 
Nicolaas Paulus (T &T)
Jeffrey Hoogland
Vasilijus Lendel (Ltu)
Maximilian Levy (Ger)
Denis Dmitriev (Rus))
                             

Dames scratch – elimination
Maggie Coles-Lyster (Can)
Hanna Tserakh (Blr)
Tania Calvo (Spa)
Michelle Andres (Sui)
Alžbeta Bačíková (Slo)
Gulnaz Khatuntseva (Rus)
Emily Kay (Irl)
Silvia Zanardi (Ita)
Karolina Karasiewicz (Pol)
Maria Martins (Por)
Olivija Baleisyte (Ltu)
Eukene Larrarte (Spa)
Yumi Kajihara (Jap)
Kirsten Wild (Ned)
Katie Archibald (Gbr)
Anita Yvonne Stenberg (No) Annette Edmondson (Aus)
Kendall Ryan (USA)

  Heren scratch -elimination
Tuur Dens (Bel)
Rhys Britton (GBR)
Roy Eefting 
Alan Banaszek (Pol)
Jules Hesters (Belg)
Gavin Hoover (USA)
Michele Scartezzini (Ita)
Kazushige Kuboki (Jap)
Claudio Imhof (SUi)
Aaron Gate (Nzl)
Iuri Leitao (Por)
Erik Martorell Haga (Spa)
Ed Clancy (Gbr)
Sebastiaan Mora (Spa)
Corbin Strong (Nizl)
Yacine Chalel (Alg)
Kelland O’Brien (Aus)
Rotem Tene (Isr)