Deelnemers ‘6 Giorni delle Rose’


Benjamin Thomas de grootste favoriet op de Olympische omnium titel
Claudio Santi de ‘grote baas’ , en tevens wedstrijdleider van de 24e editie van de ‘6 Giorni delle Rose’ (30 juni t/m 5 juli) met wie wij een uitstekend contact onderhouden mag trots zijn op het grote deelnemersveld bij de heren en dames.
In het Olympisch jaar zien we dat met name Frankrijk – Polen en het gastland Italië hun endurance atleten in staat stellen om hun vorm te testen. (De dames volgen later)
  
Elia Viviani won deze week 2 etappes in de Adriatico Ionica en dus kijkt hij weer met meer optimisme  naar de Spelen
Deelnemers heren
1.   Facundo Crisafulli (Arg)
2.   Facundo Gabriel Lezica (Arg)
3.   Valentin Götzinger (Aut)
4.   Andreas Graf (Aut)
5.   Stefan Matzner (Aut)
6.   Andreas Müller (Aut)
7.   Mahammad Alakabrov (Aze)
8.   Vugar Maliyev (Aze)
9.   Musa Mikayilzade (Aze)
10. Yauheni Akhramenka (Blr)
11.  Yauheni Karaliok (Blr)
12.  Dzianis Mazur (Blr)
13.  Raman Ramanau (Blr)
14.  Raman Tsiskou (Blr)
15.  René Jauris (Cze)
16.  Pavel Kelemen (Cze)
17.  Jan Kraus (Cze)
18.  Nicolas Pietrula (Cze)
19.  Denis Rugovac (Cze)
20.  Jan Voneš (Cze)
21.  Arne Birkemose (Den)
22.  Anders Fynbro (Den)
23.  Joffrey Deguerce (Fra)
24.  Donavan Grondin (Fra)
25.  Morgan Kneisky (Fra)
26.  Benjamin Thomas (Fra)
27.  Matthew Burke (Gbr)
28.  Joe Holt (Gbr)
29.  Harvey McNaughton (Gbr)
30.  William Roberts (Gbr)
31.  Tobias Buck-Gramcko (Ger)
32.  Laurin Drescher (Ger)
33.  Maximilian Eißer (Ger)
34.  Franz Groß (Ger)
35.  Nicolas Heinrich (Ger)
36.  Pierre Pascal Keup (Ger)
37.  Moritz Kretschy (Ger)
38 . Moritz Malcharek (Ger)
39.  Tim Torn Teutenberg (Ger)
40.  Christos Volikakis (Gre)
41.  Zafeiris Volikakis (Gre)
42.  Itamar Einhorn (Isr) |
43.  Amit Kleinan (Isr)
44.  Oded Kogut (Isr)
45.  Vladyslav Lohinov (Isr)
46.  Yotam Sharipa (Isr)
47.  Roy Shyman (Isr)
48.  Tene Rotem (Isr)
49.  Guy Timor (Isr)
50.  Yuval Tsachor (Isr)
51.  Liam Bertazzo (Ita)
52.  Davide Boscaro (Ita)
53.  Simone Consonni (ita)
54.  Mattia Corrocher (Ita)
55.  Amin Crognale (Ita)
56.  Nikita Dalpra (Ita)
57.  Biago Damo (Ita)
58.  Matteo Donegà (Ita)
59.  Carlo Francesco Favretto (Ita)
60.  Niclo Galli (Ita)
61.  Carloalberto Giardani (Ita)
62.  Francesco Lamon (Ita)
63.  Alessandro Mariani (Ita)
64.  Manlio Moro (Ita)
65.  Steffano Moro (ita)
66.  Mattia Pinazzi (Ita)
67.  Davide Plebani (Ita)
68.  Alessio Portello (Ita)
69   Samuel Quaranta (Ita)
70.  Matteo Rosalen (Ita)
71.  Michele Scartezzini (Ita)
72.  Gidas Umbri (Ita)
73.  Alex Verardo (Ita)
74.  Elia Viviani (Ita)
75.  Ramis Dinmukhametov (Kaz)
76.  Dmitriy Potapenko (Kaz)
77.  Igor Yussifov (Kaz)
78.  Artyom Zakharov (Kaz)
79.  Aliher Zhumakan (Kaz)
80.  Alan Banaszek (Pol)
81.  Filip Prokopyszyn (Pol)
82.  Wojciech Pszczolarrski (Pol)
83.  Bartosz Rudyk (Pol)
84.  Szymon Sajnok (Pol)
85.  Damian Slawek (Pol)
86.  Daniel Staniszweski (Pol)
87.  David Maree (RSA)
88.  Joshua van Wyk (RSA)
89.  Denis Denisov (Rus)
90.  Vlacheslav Ivanov (Rus)
91.  Ivan Novolodskii (Rus)
92.  Ilia Shchegolkov (Rus)
93.  Vlas Shichkin (Rus)
94.  Aleksandr Smirnov (Rus)
95.  Nicolo De Lisi (Sui)
96. Tristan Marguet (Sui)
97.  Théry Schir (Sui)
98.  Nico Selenati (Sui)
99.  Dominik Weiss (Sui)
100. Martin Chren (Svk)
101. Stefan Michalicka (Svk)
102. Pavol Rovder(Svk)
103. Tobias Vanco (Svk)
104. Roman Gladysh (Ukr)
105. Andriy Hanzin (Ukr)
106. Vitaliy Hryniv (Ukr)
107.Kyrylo Tsarenko (Ukr)
108. Mykyta Yakovlev (Ukr)
109. Peter Moore (USA