Deelneemsters ‘6 Giorni delle Rose’

In een vorige posting kon U lezen dat de ‘grote baas’ Claudio Santi, en tevens wedstrijdleider van de 24ste editie van de ‘6 Giorni delle Rose’ (30 juni t/m 5 juli) trots mag zijn zijn op het grote deelnemersveld bij de heren en dames.
Ook bij de dames zien we dat met name de coaches van Frankrijk – Polen en het gastland Italië hun endurance atleten in staat stellen om een maand voor aanvang van de Spelen in Fiorenzuola de puntjes op de i te zetten

of Letizia Paternoster in Tokyo aan het omnium deelneemt is nog maar de vraag. De kansen van Elisa Balsamo lijken ons groter
Deelneemsters ‘6 Giorni’
1.   Minaya Abdullayeva (Aze)
2.   Alina Abramenko (Blr)
3.   Darya Dziakola (Blr)
4.   Nastassia Kiptsikava (Blr)
5.   Anhelina Krasko (Blr)
6.   Taisa Naskovich (Blr)
7.   Tatsiana Sharakova (Blr)
8.   Hanna Tserakh (Blr)
9.   Alice Melo (Bra)
10. Wellyda Rodrigues (Bra)
11. Veronika Bartonikova (Cze)
12. Kristýna Burlová (Cze)
13. Kateřina Kohoutková (Cze)
14. Jarmila Machačová (Cze)
15. Petra Sevcíková (Cze)
16. Amalie Winther Olsen (Den)
17. Michelle Lauge Quaade (Den)
18. Victoire Berteau (Fra)
19. Marion Borras (fra)
20. Clara Copponi (Fra)
21. Coralie Demay (Fra)
22. Lou Dolez (Fra)
23. Valentin Fortin (Fra)
24. Marie Le Net (Fra)
25. Anna Morris (Gbr)
26. Franziska Brauße (Ger)
27. Hannah Buch (Ger)
28.Hannah Dopjans (Ger)
29. Katharina Hechler (Ger)
30. Paulina Klimsa (Ger)
31. Paula Leonhardt (Ger)
32  Lena Reißner (Ger)
33. Finja Smekal (Ger)
34. Gudrun Stock (Ger)
35. Laura Süßemilch (Ger)
36. Lea Lin Teutenberg (Ger)
37. Ori Bash (Isr)
38. Gali Wallach (Isr)
39. Giulia Affaticati (Ita)
40. Martina Alzina (Ita)
41. Elisa Balsamo (Ita)
42. Rachele Barbieri (Ita)
43. Valentina Basilico (Ita)
44. Georgia Bonetti (Ita)
45. Maria Giulia Confalonieri (Ita)
46. Chiara Consonni (Ita)
47. Lara Crestanello (Ita)
48. Martina Fidanza (Ita)
49. Sara Fiorin (Ita)
50. Eleonora Camilla Gasparrini (Ita)
51. Vittoria Guazzini (Ita)
52. Letizia Paternoster (Ita)
53. Francesca Lamon (Ita)
54. Matilde Vitillo (Ita)
55. Silvia Zanardi (Ita)
56. Fanny Cauchois (Lao)
57. Maaike Brandwagt (Ned)
58. Karolina Krasiewicz (Pol)
59. Patrycja Lorkowska (Pol)
60. Łucja Pietrzak (Pol)
61.Daria Pikulik (Pol)
62. Wiktoria Pikukik (Pol)
63. Nikol Plosaj (Pol)
64. Nikola Wielowska (Pol)
65. Anamaria Florentina Anton (Rou)
66. Michele Andres (Sui)
67. Fabienne Buri (Sui)
68. Léna Mettraux (Sui)
69. Cybèle Schneider (Sui)
70. Aline Seitz (Sui)
71. Alzbeta Bacikova (Svk)
72. Nora Jencussova (Svk)
73. Viktoriia Alieksieieva (Ukr)
74. Yuliia Biriukova (Ukr)
75. Viktoriya Bondar (Ukr)
76. Kseniya Fedotova (Ukr)
77. Tetiana Klimchenko (Ukr)
78. Olha Kulynych (Ukr)