Colombiaanse selectie voor ‘Nations Cup’

Gisterochtend werd op een persconferentie in hotel Dann Carlton in Cali het Colombiaanse baan team gepresenteerd dat van 7 t/m 10 juli aan de ‘Nations Cup’ op de baan van het Alcides Nieto Patiño-velodrome zal deelnemen.
Het team bestaat uit zeven dames en vijftien heren.

De Colombiaanse squad wordt aangevoerd door Martha Bayona, die een hoofdrol speelde in de eerste twee Rounds van dit seizoen, waarin ze goud (500 meter), zilver (keirin) en brons (sprint) won in Glasgow (Schotland) en brons (sprint) in Milton (Canada)


Martha Bayona de huidige vedette binnen de Colombiaanse baanploeg
 

Samen met haar zijn de dames Marianis Salazar, Juliana Gaviria, Mariana Herrera en Camila Sánchez, afkomstig uit het kampioensteam van Valledupar 2022 geseleceteerd. Lina Rojas en Andrea Alzate, die werden opgeroepen om deel te nemen aan dit evenement, zijn door een blessure afwezig, dus heeft bondscoach John Jaime González Serika Guluma en Camila Valbuena opgesteld.

Het grote heren team staat onder leiding van Kevin Santiago Quintero , gouden medaillewinnaar in Milton en zilver in Glasgow, beide in de keirin. Hij wordt vergezeld door Cristian Ortega (goud op de kilometer in Glasgow), Santiago Ramírez (brons op de kilometer in Milton ), Juan David Ochoa, Juan Esteban Arango, Jordan Arley Parra, Julián Osorio, Alex Juan Pablo Zapata, Carlos Daniel Echeverri, Rubén Darío Murillo, Brayan Stiven Sánchez, Bryan Steven Gómez, Brandon Rojas, Anderson Arboleda en Juan Manuel Barboza.


sprinter Kevin Santiago Quintero

Selección Colombia para la Copa de Naciones
Dames:
Martha Bayona Pineda (velocidad individual y equipos, keirin, time trial)
Marianis Salazar Sánchez (velocidad equipos y time trial)
Juliana Gaviria Rendón (keirin, velocidad individual y equipos) Mariana Herrera Serrano (ómnium, madison, persecución individual y equipos)
Camila Sánchez Melo (persecución por equipos)
Camila Valbuena (persecución por equipos)
Serika Guluma (madison)

Heren:
Kevin Santiago Quintero (velocidad individual y equipos, keirin)
Santiago Ramírez Morales (velocidad, keirin)
Cristian David Ortega Fontalvo (velocidad individual y equipos, time trial)
Juan David Ochoa Henao (velocidad, time trial)
Carlos Daniel Echeverri Cardona (velocidad individual)
Rubén Darío Murillo Minota (velocidad por equipos)

Juan Esteban Arango Carvajal (ómnium, madison)
Jordan Arley Parra Arias (eliminación, persecución equipos)
Brayan Stiven Sánchez Vergara (persecución individual y equipos) Bryan Steven Gómez Peñaloza (persecución individual y equipos) Julián Osorio Henao (persecución individual y equipos)
Alex Juan Pablo Zapata Unas (madison, persecución equipos) Brandon Rojas Vega (persecución equipos)
Anderson Arboleda Ruiz (persecución equipos)
Juan Manuel Barboza Unas (persecución individual y equipos