Чемпионат России  - dag 1

Dat het viertal bestaande uit Nikita Bersenev, Lev Gonov, Ivan Smirnov en Gleb Syritsa op de eerste dag van het nationaal kampioenschap een nieuw nationaal record vestigde schreven we in een eerdere posting.
Het kwartet had niet alleen het oude record in augustus jl. gevestigd (3:49.735), maar ook een onofficieel beste tijd van 3:48.183, medio juli gereden.
Het record van nu betekent de derde snelste tijd ooit gerealiseerd en wel achter Denemarken (wereldrecord met 3: 44.672 en drie keer onder 3:47) en Italië (3:46.513) en het overtreft Nieuw-Zeeland (3:47.501) en Australië (3:48.012).
Het team dat op de tweede plaats eindigde bestond uit vier jongelui die vorig jaar aan het WK voor junioren deelnamen en toen de bronzen plak wonnen

Heren team pursuit
Nikita Bersenev – Lev Gonov – Ivan Smirnov – Gleb Syritsa 3:47,315
Egor Igoshev (18) – Ivan Novolodsky (18) – Ilia Schegolkov (18) – Vlas Shichkin (18) 3:55,752
 Sergey Malnev (22) – Arseny Nikiforov (22) – Alexander Smirnov (22) – Dmitry Sokolov (32)

Dames team pursuit
Inna Abaidulina – Alena Ivanchenko – Valeria Valgonen – Taisia Churenkova 4: 26.561
Gulnaz Khatuntseva – Diana Klimova – Maria Averina – Natalia Studenikina 4: 34.378
Daria Malkova – Anastasia Lukashenko – Anastasiya Kutsenko – Sofia Balaeva


het trio dames op het hoogste treetje  is  vanzelfsprekend
De team sprint was de andere discipline die op de eerste dag werd afgewerkt. Bij de dames ging de titel vanzelfspreken naar het Moskou-team gevormd door Anastasia Voinova, Daria Shmeleva, Ekaterina Rogovaya (47.453) Het is de eerste keer dat de team sprint in Rusland met drie dames werd gereden. Of we bij de heren van verrassende winnaar(s) mogen spreken, het trio uit St.Petersburg, weten we niet.

welk trio naar Tokyo wordt afgevaardigd is nog niet duidelijk!

Dames team sprint
Anastasiia Voinova – Daria Shmeleva – Ekaterina Rogovaya 47,453 Natalia
Antonova – Ekaterina Gnidenko – Serafima Grishina 47,733 Anastasiya
Sukhareva – Polina Vashchenko – Alina Lysenko 48.,773

Heren team sprint
Kirill Lii – Pavel Yakushevskiy – Aleksei Tkachev 43,319
Ivan Gladyshev – Denis Dmitriev – Alexander Sharapov (Mikhail Iakovlev) 43,439
Daniil Komkov – Aleksander Dubchenko – Dmitry Nesterov (Pavel Rostov) 43,650