Трековики возвращаются в Санкт-Петербург

   podium  dames Russisch kampioenschap meerdaagse puntenrace
De voorbije dagen vond op de baan van St.Petersburg een reeks wedstrijden plaats. De heren en dames streden om twee nationale titels en drie wedstrijden in het kader ‘Beker van Rusland’
Lev Gonov en Natalya Frolova werden Russisch kampioen in de meerdaagse puntenkoers, en Daria Shmeleva en Ivan Gladyshev op de 250 meter staande start (een ronde).
De Russische beker werd gewonnen door: teamsprint – het damesteam van Moskou en het herenteam van de regio Tula, in de sprint en keirin – Alina Lysenko en Alexander Dubchenko. (bron Allsportinfo.ru)
  de deelnemers uit Belarus kwamen niet in aanmerking voor de medailles ook al behaalden ze meer punten!

Heren 250 meter I.T.T.
1. Ivan Gladyshev 17,507
2. Pavel Yakushevsky 17,639
3. Igor Girilovich 17,688

Heren meerdaagse puntenkoers
1. Lev Gonov 42 pts
2. Mark Kryuchkov 36 pts
3. Daniil Zarakovsky 34 pts

 

Dames 250 meter I.T.T.
1. Daria Shmeleva – 18,732
2. Yana Burlakova – 18,854
3. Natalia Antonova – 18,942

Dames meerdaagse puntenkoers
1. Natalya Frolova 36 pts
2. Gulnaz Khatuntseva 21 pts
3. Valeria Valgonen 20 pts

              in Rusland lapt men de regels aan de laars, nog steeds coaches langs de baan

Beker van Rusland
Dames
Teamsprint 750 m. 1. Elizaveta Bogomolova, Alina Lysenko, Polina Vashchenko, Varvara Blagodarova (Moskou) – 47.473. 2. Elizaveta Solozobova, Daria Shmeleva, Yana Burlakova (Moskou) – 48.274. 3. Olga Goncharova, Violetta Khaibullaeva, Vladislava Vasilenko, Sofia Bessonova (regio Tula) – 51.610.

Sprint 1. Alina Lysenko. 2. Yana Burlakova. 3. Daria Shmeleva (allemaal – Moskou).
Keirin. 1. Alina Lysenko. 2. Daria Shmeleva (beide uit Moskou). 3. Natalia Antonova (Sint-Petersburg).

Heren
Teamsprint 750 m. 1. Igor Girilovich, Dmitry Nesterov, Alexander Dubchenko (regio Tula) – 43.643. 2. Ivan Gladyshev, Danila Burlakov, Alexander Sharapov (Moskou) – 44.456. 3. Bogdan Medenets, Maxim Naumov, Nikita Bykovsky (regio Tula) – 44.203.

Sprint 1. Alexander Dubchenko. 2. Igor Girilovich (beide – regio Tula). 3. Ivan Gladyshev (Moskou).
Keirin 1. Alexander Dubchenko (regio Tula). 2. Alexander Popov (Moskou). 3. Maxim Naumov (regio Tula – Sverdlovsk).