• Translator

  • ‘Grand Prix Minsk’ – last day

    Onderstaand de uitslagen van de laatste dag (16 t/m 19 mei) van de ‘Grand Prix Minsk’ (UCI Class-1) dat volgens de media in Wit-Rusland-Rusland moest worden gezien als een test tournement in aanloop naar de 2de Europese Spelen eind juni van dit jaar

    Men 1 km I.T.T. (UCI class-1)
    1. Artsiom Zaitsau (Blr) in 1:03,062
    2. Uladzislau Novik (Blr) 1:03,213
    3. Pavel Perchuk (Rus) 1:04,161

    Men scratch (UCI class-1)
    1. Andrei Sazanov (Rus)
    2. Yauheni Karaliok Blr)
    3. Aleksei Kurbatov (Rus)

    Dames 500 meter I.T.T. (UCI class-1)
    1. Natalia Antonova (Rus) 34,137
    2. Anastasiya Sukhareva (Rus) 35,860
    3. Kseniya Bogoyavlenskaya (Rus) 36,182

    Dames scratch (UCI class-1)
    1. Katarzyna Pwlowska (Pol)
    2. Alžbeta Bačíková (Svk)
    3. Maria Martins (Por)


    de winst in de madison was voor Raman Tishkou – Yauheni Karaliok

    Men madison (UCI class-1) met 18 koppels
    1. Raman Tishkou – Yauheni Karaliok (Blr)  47 pts
    2. Gleb Syritsa – Lev Gonov (Rus) 33 pts
    3. Christos Volikakis – Zafeirios Volikakis (Gre) 21 pts

    Dames madison (UCI class-1) met 12 koppels
    1. Tamara Dronova – Daria Malkova  25 pts
    2. Diana Klimova – Mariia Averina (Rus) 25 pts
    3. Lucia Pietrzak – Nikol Plosaj (Pol) 21 pts

    ‘Silk Way Series Astana’ – last day


    thuisrijder Pavel Vorzhev won op de laatste dag de keirin
    Zaterdag 18 en zondag 19 mei vond de tweede fase van de ‘Silk Way Series’ (UCI class-1) op de baan in Astana (het vroegere Nur-Sultan) plaats,waaraan deelnemers uit 12 landen deelnamen.
    Onderstaand de podia van zondag 19 mei de laatste dag waarop er belangrijke UCI punten waren te verdienen.

    Jason Kenny (Gbr) rechts op de foto eindigde als vijfde op de keirin

    Heren keirin (UCI class-1)
    1. Pavel Vorzhev (Kaz)
    2. Pavel Yakushevsky (Rus)
    3. Alexander Sharapov (Rus)

    Heren scratch (UCI class-1)
    1. Illart Zuazubiskar (Esp)
    2. Andrey Izmaylov(Uzb)
    3. Pingan Shen (Chn)

    Heren points race (UCI class-1)
    1. Sultanmurat Miraliyev (Kaz) 74 pts
    2. Assylkhan Turar (Kaz) 73 pts
    3. Illart Zuazubiskar (Esp) 57 pts

     

    Dames keirin (UCI class-1)
    1. Daria Shmeleva (Rus)
    2. Anastasiia Voynova (Rus)
    3. Simona Krupeckaitė (Ltu)

    Dames omnium (UCI class-1)
    1. Xiaofei Wang.(Chn) 134 pts
    2. Jiali Liu (Chn) 127 pts
    3. Olivija Baleišytė (Ltu) 115 pts


    podium men madison
    Heren madison (UCI class-1)
    1. Artyom Zakharov – Sultanmurat Miraliyev (Kaz) 43 pts
    2. Liang Guo – Pingan Shen (Chn) 39 pts
    3. Alisher Zhumakan – Roman Vassilenkov (Kaz) 29 pts

    Matthijs  Büchli begint met winst in Kochi

     
    De twee ‘overzeese’ keirinspecialisten Mathijs Büchli (Ned) en Stefan Bötticher (Ger) begonnen vandaag beiden met winst in hun F-1 toernooi te Kochi (19 t/m 21 mei).
    Voor Büchli was het afwachten hoe de benen aanvoelde (ze voelden niet super) en lang geleden dat hij op een 500 meter lange baan een toernooi afwerkte vertelde hij na afloop. Zijn laatste wedstrijd was het G-3 toernooi in Ito op 28 april jl.

    Taiwan International Track Cup


     De winnaar van de keirin Sergey Ponomaryov uit Kazahstan
    Uit de persberichten die we van de ‘Chinese Taipei Cycling Association’ ontvingen in de Chinese taal! hebben we onderstaande podia van de ‘ Taiwan Cup Track International Classic’(UCI class-1) die kunnen ontcijferen. Het betreft de wedstrijden van 18 en 19 mei.

    podium women keirin

    Men sprint (class-1)
    1. Shih Feng Kang (Tpe)
    2. Sergey Ponomaryov (Kaz)
    3. Maxim Nalyotov (Kaz)

    Men keirin (class-1)
    1. Sergey Ponomaryov (Kaz)
    2. Shih Feng Kang (Tpe)
    3. Andrey Chugay (Kaz)

    Men omnium (class-1)
    1. King Lok Cheung ( HKG) 172 pts
    2. Chung Wing Leung (HKG) 154 pts
    3. Ka Yung Leung (HKG) 153 pts

     

    Women sprint (class-1)
    1. Helena Casas (Esp)
    2. Huiji Kim (Kor)
    3. Jing Wen Qiu (Tpe)

    Women keirin (UCI class-1)
    1. Anis Amira Rosidi (Mal)
    2. Serom Kwon (Kor)
    3. Lizanne Fox (Can)

    Women omnium (class-1)
    1. Ting Ying Huang (Tpe) 156 pnt
    2. Sungeun Gu (Kor) 131 pts
    3. Sze Wing Lee (HKG) 126 pts

    ‘Grand Prix Minsk’ – third day

    Op de de derde dag van de ‘Minsk Grand Prix’ (16 t/m 19 mei) was er op de baan van de Arena winst voor het lid van de ‘Beat Cycling Club’ ex-wereldkampioen Nicky Degrendele (Belg) in wat haar specialiteit is: de keirin.

    podium heren omnium

    Men keirin (UCI Class-1)
    1. Alesandr Dubchenko (Rus)
    2. Pavel Rostov (Rus)
    3. Ainars Kiksis (Lat)

    Men omnium (UCI Class-1)
    1. Christos Volikakis (Gre) 127 pts
    2. Raman Ramanau (Blr) 116 pts
    3. João Matias (Por) 110 pts
    4. Kenny De Ketele  109 pts

     

    Women keirin (UCI Class-1)
    1. Nicky Degrendele 
    2. Ekaterina Gnidenko (Rus)
    3. Anastasiya Sukhareva (Rus)

    Dames omnium (UCI Class-1)
    1. Maria Martins (Por) 115 pts
    2. Hanna Tserakh (Blr) 107 pts
    3. Nikol Plosaj (Pol) 107 pts

    ‘Silk Way Series Astana’- deel 2


    Roman Vassilenkov is in zijn nopjes met winst in het omnium
    Vrijdag 18 mei was op de baan van het Saryarka Velodrome in Nur-Sultan (Kazakhstan) de start van de tweede fase van de ‘Silk Way Series’
    De wedstrijden die nu op het programma staan hebben de UCI Class-1 status.
    Op dit moment beschikken wij nog niet over alle uitslagen, dus…. later meer

    Jason Kenny moest zijn meerdere erkennen in Vasilijus Lendel

    Dames sprint (UCI class-1)
    1. Daria Shmeleva (Rus)
    2. Simona Krupeckaitė (Ltu)
    3. Anastasiia Voynova (Rus)

    Dames scratch (UCI class-1)
    1. Jiali Liu (Chn)
    2. Olivija Baleišytė (Ltu)
    3. Xiaofei Wang (Chn)

    Dames points race (UCI class-1)
    1. Jiali Liu (Chn)
    2. Xiaofei Wang (Chn)
    3. Ying Zhang (Chn)

     

    Heren sprint (UCI class-1)
    1. Vasilijus Lendel (Ltu)
    2. Jason Kenny (Gbr)
    3. Pavel Yakushevsky (Rus)

    Heren omnium (UCI class-1)
    1. Roman Vassilenkov )Kaz) 145 pts
    2. Artyom Zakharov (Kaz) 143 pts
    3. Zhiwen Chen (Chn) 107 pts
    DNF Ryan Schilt (Ned)


    finale dames sprint