• Translator

  • Чемпионат России – день 1


    De huldiging werd gedaan door de president van de wielerbond  Vjatsjeslav Jekimov (53)  zelf een zeer vermaard hardrijder

    Donderdag stonden voor de elite op de baan van het Lokosphinx Velodrome te St.Petersburg de nationale titels madison voor heren en scratch voor dames op het programma

    Dames NK scratch
    1. Valeria Golyaeva
    2. Maria Averina
    3. Evgenia Mudraya

    Heren NK madison 50 km in gemiddeld 55,32 km/uur
    1. Lev Gonov – Kirill Sveshnikov 96 pts
    2. Ivan Smirnov – Gleb Syritsa 79 pts
    3. Alexandr Smirnov – Dmitrii Sokolov 51 pts

    Russische selectie voor Milton


    De heren moeten nog enkele landen, Portugal -Ierland – Hong Kong – Nederland, op de Olympic Ranking passeren willen zij zich plaatsen voor de Spelen
    Vandaag liet de Russische wielerbond weten dat onderstaande atleten aan de World Cup in Milton deelnemen.
    Belangrijk is het behalen van punten op het onderdeel madison bij vooral de heren zegt hoofdcoach Kovpanets. O.i moet er  veel gebeuren wil Rusland zich voor dat onderdeel nog plaatsen voor de Spelen.

    De Russische dames staan op een mooie plaats op de OLympic Ranking

    Kurtzzeit onderdelen
    Ivan Gladyshev: team sprint
    Alexander Dubchenko: keirin
    Alexander Sharapov: sprint – keirin
    Nikita Shurshin: sprint – keirin

    Endurance onderdelen
    Tamara Dronova: omnium – madison
    Diana Klimova: madison
    Victor Manakov: madison
    Kirill Sveshnikov; madison

    Namens het Gazprom-Rusvelo track team
    Shane Perkins: sprint – keirin

    Madison in laatste World Cup

    De acht landen zich voor de Spelen voor het onderdeel team pursuit plaatsen hebben automatisch startrecht voor de madison.
    Het deelnemersveld wordt aangevuld met acht landen van de men madison Olympic Ranking.
    Op dit moment neemt Nederland de achtste plaats in.
    Na een prima resultaat in de World Cup in Milton zijn de heren Yoeri Havik en Jan-Willem van Schip al bijna zeker van een ticket naar Tokyo.

    We zien dat alle landen die nog knokken om een startbewijs op de Spelen op 26 jan. in Milton aan de madison deelnemen.
    Deelnemende landen aan de madison in Milton (Can)
    Oostenrijk – Wit Rusland – Spanje – Frankrijk – Groot- Brittannië – HongkongIerland – Italië - Nederland – Polen – Portugal Rusland – Zwitserland – Oekraïne

    Men madison Olympic Ranking
    6e   Oostenrijk 5750 pts
    7e   Hong Kong 5540 pts
    8e   Nederland 5270 pts
    ——————————
    9e   Ierland 5050 pts
    10e Portugal 4970 pts
    11e Rusland 4850 pts

     New Zealand confirm world track championships squad


    de Nieuw Zeelandse dames bleven slechts 0,469 boven het WR

    De groep endurancee dames bestaat uit het kwartet achtervolgsters Rushlee Buchanan – Kirstie James – Holly Edmondston en Bryony Botha dat vorige maand de UCI World Cup in Cambridge won, waar ze slechts 0,469 seconde boven het wereldrecord bleven en een volle vijf seconden van hun nationale record afsnoepten.

    De groep endurance heren bestaat uit omnium-wereldkampioen Campbell Stewart, de voormalig individuele achtervolging wereldkampioen (2017) Jordan Kerby – Nick Kergozou en Regan Gough. Rio Olympian Aaron Gate keert terug samen met tiener, Corbin Strong, nadat beide renners opvallende World Cup performances lieten zien.

    De sprinters staan op de wereldkampioenschappen voor de uitdaging om nominaties voor Tokio veilig te stellen.


    met een vierde plaats op de Olympic Ranking zijn ze nog altijd top

    Sprintsters:
    Ellesse Andrews – Natasha Hansen, – Olivia Podmore

    Sprinters:
    Eddie Dawkins – Ethan Mitchell – Sam Webster

    Dames endurance:
    Bryony Botha – Rushlee Buchanan – Holly Edmondston – Kirstie James – Jaime Nielsen

    Heren endurance:
    Aaron Gate – Regan Gough – Jordan Kerby – Nick Kergozou – Campbell Stewart – Corbin Strong.

    Coaches: René Wolff (sprint) – Ross Machejefski (dames endurance) – Craig Palmer (heren endurance).

    The Next Generation aan de start

    Gister kon U in een posting van de hand van Eric de Man lezen welke renners en rensters in het verleden aan het event ‘Next Generation’ deelnamen met achter hun naam een Olympische of wereldtitel bij de elite. Vele van de deelnemers vierden internationale triomfen nadat misschien wel hun carrière of doorbraak was begonnen bij dit evenement. Bij deze wedstrijden die vrijdag 17 januari (13.00 tot 20.00 uur), zaterdag 18 januari (8.45. – 18.30 uur) en zondag 19 januari (9.15 -16.30 uur) weer verreden gaan worden, komt de top van de junioren in actie in Omnisport Apeldoorn (Ned)
    De toegang is gratis!
    Het toernooi, tien jaar geleden opgezet door de baancommissie van AR & TV De Adelaar, is uitgegroeid tot een evenement van wereldformaat. Liefst dertien landen maken komende dagen hun opwachting waaronder de bekende baanwielerlanden Groot-Brittannië – Duitsland – Frankrijk – Denemarken – Polen en België en uiteraard Nederland.
    Intussen mogen ook de Verenigde Staten van Amerika daartoe gerekend worden
    Meer dan 150 renners gaan komend weekend hun krachten meten in allerlei disciplines (team poursuit – team sprint – sprint keirin – 1km I.T. -500 meter I.T.T etc)

    Frankrijk met 14 junioren naar ‘Next Generation’(17 t/m 19 jan.)

    De hoogste baas ‘CTN Performance et Formation’ Christian Chaubet stuurt Jérémie Fromonteil – Responsable pôle, zo liet de Franse wielerbond weten, met onderstaande junioren naar the ‘Next Generation’ een event dat van vrijdag 17 t/m zondag 19 jan. in het Omnisport in Apeldoorn (Ned) wordt gehouden
    Flavie Boulais
    Théo Bracke
    Oscar Caron
    Clément Cordenos
    Thierry Fontaille
    Timmy Gillion
    Mathieu Gourguechon
      Marie Divine Kouame Taky
    Jade Labastugue
    Erwan Louvrier
    Kristina Nenadovic
    Bénédicte Ollier
    Luca Priore
    Maylis Sarron