• Translator

  • Trainingen elke dag te zien in Omnisport


     de 18 atleten uit Japan worden  begeleid door een staf van 13 personen, waaronder 2 tolken

    Japanse selectie voor WK werd uitgebreid


     winst op de 1 km T.T. leverde Tomohiro Fukaya een  startbewijs op het WK
    Na de voor Japan zo succesvol verlopen ‘Asian Track Championships’ werd de squad die aan het WK deelneemt uitgebreid. Het behalen van enkele continentale titels bij de heren bijvoorbeeld 1 km I.T.T ( Tomohiro Fukaya) – individual pursuit (Ryo Chikatani) – team pursuit en madison zorgde voor extra startbewijzen en dus uitbreiding van de afvaardiging naar Nederland

    de continentale titel leverde een startbewijs voor het WK op

    Heren sprint
    Kazunari Watanabe
    Yudai Nitta
    Yuta Wakimoto
    Tomoyuki Kawabata
    Tomohiro Fukaya
    Kazuki Amagai

    Heren endurance
    Eiya Hashimoto
    Shunsuke Imamura
    Ryo Chikatani
    Keitaro Sawada
    Shogo Ishimaru

     

    Dames sprint
    Yuka Kobayashi
    Kayono Maeda

    Dames endurance
    Yumi Kajihara
    Nao Suzuki
    Yuya Hashimoto
    Kisato Makamura
    Kie Furuyama

    Team announcement Ireland

     
    Zes Ierse atleten zijn competitief in negen events tijdens het WK in Nederland Na een ‘strong track world cup season’ selecteerde Cycling Ireland onderstaande riders
    Opmerking: : sprintster Roby Stewart is een voormalig hockyester actief in de British National League
    Robyn Stewart: sprint
    Marc Potts: scratch
    Lydia Boylan: omnium – madison
    Lydia Gurley: points race – scratch – madison
    Mark Downey: points race – madison
    Felix English: omnium – madison

    WK baanwielrennen op Eurosport 1 en 2

    Wie door wat van omstandigheden dan ook  niet in de gelegenheid is een bezoek te brengen aan het WK baanwielrennen in Omnisport Apeldoorn kan het event o.a. bekijken via tv. zender Eurosport
    Uitzendtijden WK baan wielrennen
    Woensdag 28 febr:   18.30 – 21.00 uur Eurosport 1 en 2
    Donderdag 1 maart: 18.30 – 21.10 uur Eurosport 1 en 2
    Vrijdag 2 maart:       18.30 – 21.40 Eurosport 1
                                   19.00 – 21.40 Eurosport 2
    Zaterag 3 maart:      20.15 – 21.45 Eurosport 1
    Zondag 4 maart:      14.30 – 17.30 Eurosport 1

    Skład reprezentacji Polski

    Hieronder vindt U de samenstelling van het Poolse nationale team dat aan het WK deelneemt met ook de onderdelen waaraan zij deelnemen.

    Dames sprintsters – coach Daniel Meszka:
    Julita Jagodzińska: team sprint – sprint
    Urszula Łoś: team sprint
    Marlena Karwacka: reserve: team sprint

    Heren sprinters – coach Andrzej Tołomanow: 

    Kamil Kuczyński: team sprint
    Mateusz Lipa: team sprint – 1 km I.T.T.
    Krzysztof Maksel: team sprint
    Patryk Rajkowski: team sprint – keirin
    Mateusz Rudyk: sprint – team sprint
    Rafał Sarnecki: team sprint
    Damian Zieliński : sprint


    Katarzyna Pawlowska won in 2016 de wereldtitel puntenkoers
    Dames endurance – coach Piotr Zaradny:

    Justyna Kaczkowska: individuele- en ploegenachtervolging – scratch
 Katarzyna Pawłowska: ploegenachtervolging – puntenkoers
    Łucja Pietrzak: ploegenachtervolging
    Daria Pikulik: ploegenachtervolging – omnium – madison
    Wiktoria Pikulik: ploegenachtervolging
    Nikol Płosaj: ploegenachtervolging – madison
    Nikola Różyńska: individuele achtervolging
     
    Heren endurance – coach Jacek Kasprzak:

    Alan Banaszek: ploegenachtervolging
    Dawid Czubak: individuele- en ploegenachtervolging
    Szymon Krawczyk: ploegenachtervolging
    Wojciech Pszczolarski: puntenkoers -madison
    Bartosz Rudyk: individuele- en ploegenachtervolging
    Szymon Sajnok: ploegenachtervolging – omnium
    Daniel Staniszewski: ploegenachtervolging – madison
    Adrian Tekliński : scratch

    Mamyr Stash wint (Rus) wint puntenkoers

    Op de derde dag van het Russisch kampioenschap stond in St.Petersburg de puntenkoers op het programma. De winnaar bij de heren legde de 40 km af(de temperatuur in de ‘Lokosfinks’ Cycle Sport Centre bedroeg 240 Celsius – luchtdruk 991 (Hpa) en een relatieve vochtigheid van 50%) met een gemiddelde snelheid 52,14 km/ uur. Bij de dames bedroeg de gemiddelde snelheid 46,85 km/uur. Opmerking: Anastasia Chulkova behoort niet tot de WK selectie

    Gulnza Badykova is namens Rusland  de  dame voor de points race
    Heren puntenkoers 40 km
    1. Mamyr Stash 100 pnt
    2. Sergei Shilov 80 pnt
    3. Dmitrii Strakhov 56 pnt
      Dames puntenkoers 25 km
    1. Gulnaz Badykova 31 pnt
    2. Anastasia Chulkova 17 pnt
    3. Maria Novolodskaya 14 pnt