• Translator

  • ‘Leineweberpreis’ zaterdag 26 mei

    Komende zaterdag, 26 mei start het Steherseizoen op de Radrennbahn in Bielefeld. Vanaf 14:30 strijden (alleen!) 8 Duitse Gespanne in drie manches (20 – 25 en 30 km) om de eindzege in de ‘Leineweberpreis’
    Die Bielefelder Bahn is kürtzlich ausgebessert und gereinigt worden, sodaß sie sich gut befahren lässt.

    Fahrerfeld
    1. Torsten Schönberger – Holger Ehnert
    2. Daniel Harnisch – Sven Lohse
    3. Christoph Schweizer – André Dippel
    4. Franz Schiewer – Gerd Gessler
    5. Christian Passenheim – Ralph Schumacher
    6. Moritz Kaase – Matthias Acker
    7. Stefan Lange – Torsten Rellensmann
    8. Alexander Riedel – Udo Becker

    Winst voor ‘overzeese’ dames


     Natasha Hansen won het F-2 toernooi in Gifu
     
    De Française Mathilde Gros won 23 mei de finale van het F-1 toernooi in Hiroshima (21 t/m 23 mei) Ook op de eerste twee dagen won zij haar Rounds. 
    Natasha Hansen (Nzl), presteerde hetzelfde in het het F-2 toernooi in Gifu (21 t/m 23 mei) Ook zij won op drie achtereenvolgende dagen.
    Hun totale ‘prize money’ op het toernooi bedraagt € 3455,-

    Belgische selectie Grand Prix of Tula


    De coach en renners vlogen via Moskou naar Tula
     
    De Sporttechnische Commissie’ van de KBWB bevestigde de door bondscoach Stéphane Wernimont geselecteerde renners om deel te nemen aan de ‘Grand Prix of Tula, die zal plaatsvinden van donderdag 24 mei tot zaterdag 26 mei 2018 in Tula (Rusland): Heren junioren:Thibo Destatsbader
    Heren elite:Ayrton De Pauw

    Promotie voor Charlie Tanfield en Ethan Hayter


    rising star Charlie Tanfield verloor de strijd om brons tijdens het WK
     

    De huidige wereld en Commonwealth kampioen Charlie Tanfield maakt deel uit van het ‘Great Britain Cycling Team’s men’s endurance Podium Programme’ zo werd gister bekend.
    Tanfield, die deel uitmaakte van het Britse viertal dat in Apeldoorn de wereldtitel veroverde en de gouden plak won op het onderdeel individual poursuit tijdens de Commonwealth Games heeft zijn bekendheid te danken aan het Britse UCI track team KGF, dat op World Cups uitstekend presteerde.

    Fellow team pursuit world champion Ethan Hayter maakt de stap van het Senior Academy naar het Podium Programme als beloning voor zijn prestaties in grote evenementen

    Los ‘Juegos Suramericanos’


    Fabián Puerta mag zijn regenboogtrui tonen in Bolivia

    Een groot aantal baanrenners en rensters vertegenwoordigt Colombia tijdens de 11e editie van de ‘Juegos Suramericanos’ waar het epicentrum zich in Cochabamba (Bolivia) bevindt een stad op 2558 meter boven zee niveau.

    De landen die aan de Spelen deelnemen zijn: Argentinië – Chili – Ecuador – Panama – Peru – Uruguay – Aruba – Brazilië – Colombia – Guyana – Paraguay – Suriname – Venezuela en gastland Bolivia.

    De onderdelen die van 30 mei t/m 2 juni worden afgewerkt zijn: sprint – keirin – team sprint – team pursuit – omnium en madison

     

    Heren velocidad:
    Fabián Hernando Puerta
    Rubén Darío Murillo
    Anderson Parra Cortez
    Kevin Santiago Quintero

    Dames velocidad
    Martha Bayona Pineda
    Diana María García
    Juliana Gaviria Rendón

     

    Heren endurance
    Brayan Stiven Sánchez
    Brayan Stiven Gómez
    Carlos Andrés Tobón
    Eduardo Estrada Celis
    Jordan Arley Parra
    Juan Esteban Arango
    Juan Martín Mesa

    Dames endurance
    Serika Mitchell Gulumá
    Yenny Lorena Colmenares
    Milena Salcedo Zambrano
    Jessica Marcela Parra
    Yesi Tatiana Dueñas

    DT: Jhon Jaime González

                                 

    Results ‘4 Bahnen Tournee’- Dudenhofen


    Harrie Lavreysen verkeert in uitstekend gezelschap
    Op de laatste dag van het ‘Internationalen Vierbahnen Tournee’, Pfingstmontag te Dudenhofen, was er opnieuw succes voor de Nederlandse sprinter Harrie Lavreysen. Wereldkampioen Kristina Vogel was ongetwijfeld de meest succesrijke dame van het vierdaagse evenement

    een erfolgreiches pinksterweekend voor Kristina Vogel

    Heren sprint (UCI Class-1)
    1. Harrie Lavreysen
    2. Grégory Baugé (Fra)
    3. Pavel Yakushevski (Rus)
    4. Sam Ligtlee 
    5. Ryan Owens (Gbr)

    Heren elimination (UCI class-1)
    1. Christos Volikakis (Gre)
    2. Roman Gladysh (Ukr)
    3. Jao Matias (Por)
    4. Zafeirios Volikakis (Gre)
    5. Henning Bommel (Ger)

     

    Women sprint (UCI Class-1)
    1. Kristina Vogel (Ger)
    2. Lea Sophie Friedrich (Ger)
    3. Anastasiia Voinova (Rus)
    4. Miriam Welte (Ger)
    5. Steffie Van der Peet 

    Women elimination (UCI class-1)
    1. Letizia Paternoster (Ita)
    2. Anna Knauer (Ger)
    3. Jolien D’hoore (Belg)
    4. Laura Kenny (Gbr)
    5. Clara Copponi (Fra)


    Jolien D’Hoore, huldiging elimination, kwam later op de dag ten val

    Women madison (UCI Class-1)
    1. Laurie Berthon Pascale Jeuland (Frau) 23 pnt
    2. Laura Kenny – Emilay Kay (Gbr) 20 pnt
    3. Kimberley Geist – Kimberley Ann Zubris (USA) 11 pnt
    4. Galina Streltsova – Alexandra Goncharova (Rus) 11 pnt
    5. Letizia Paternoster – Elisa Balsamo (Ita) 10 pnt

    Men madison (UCI class-1)
    1. Achim Burkhard (Ger) – Gaël Suter (Sui)
    2. Cristos & Zafeirios Volikakis,(Gre)
    3. Moritz Malcharek – Kersten Thiele (Ger)
    4. Moritz Augenstein – Sebastian Schmiedel (Ger)
    5. João Matias – Miguel Do Rego (Por)